Dzisiaj jest: 19 Maja 2019    |    Dziś imieniny obchodzą: Mikołaj, Piotr, Urban

Nowe miejsca pracy w Radomiu. W call center

środa, 24 luty 2016 15:58 Autor  Julia Grzesiak

Miasto pozyskało kolejnego inwestora. Międzynarodowa firma oferująca usługi medyczne działa w Radomiu od lutego i już zatrudniła ponad 30 osób. Do końca roku 2016 pracę ma tu znaleźć 100 kolejnych osób.

Medicover to międzynarodowa firma, oferująca prywatną opiekę medyczną. W Polsce działa od 1995 roku, w Radomiu właśnie otworzyła nowe biuro. Telefoniczne centrum obsługi klienta mieści się w Radom Office Park. Rekrutacja do call center już ruszyła.

- Zatrudniamy dzisiaj około 30 pracowników, kilkanaście kolejnych osób jest w trakcie szkoleń. Praktycznie co miesiąc poziom zatrudnienia będzie rósł. Chcemy, aby do końca roku w tym oddziale pracowało około 100 osób – mówi Mirosław Suszek, wiceprezes zarządu Medicover.

Firma oferuje pracę na stanowiskach konsultantów telefonicznych w biurze obsługi klienta oraz dla pracowników telefonicznego działu sprzedaży. Szanse na zatrudnienie mają także osoby bez doświadczenia w branży medycznej i te, które nie pracowały na stanowisku operatora telefonicznego. Medicover deklaruje kompleksowe szkolenia dla nowych pracowników oraz zachęca ścieżką rozwoju w strukturach firmy i możliwością awansu.

- To, że tak ważna firma dla całej branży medycznej, firma Medicover wybiera Radom jako miejsce swojej inwestycji jest szczególnie ważne dla naszego miasta. Liczymy, że współpraca będzie przekładała się na obopólne korzyści dla naszego miasta i mieszkańców – mówi Radosław Witkowski, prezydent Radomia.

Jak deklarują przedstawiciele firmy, Medicover chce z roku na rok zwiększać zatrudnienie w radomskim biurze call center. W ciągu najbliższych kilku lat zatrudnienie ma w sumie znaleźć nawet 200 osób.

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

dami24 poleca

Pochmurno

-2°C

Radom

Pochmurno

Wilgotność: 74%

Wiatr: 30.58 km/h

  • dziś

    Śnieg 0°C -2°C

  • jutro

    Przewaga chmur 0°C -5°C

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej