Dzisiaj jest: 24 Maja 2019    |    Dziś imieniny obchodzą: Joanna, Zuzanna, Milena
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 37.

„Granitowe tulipany” i 25-lecie Izby

czwartek, 31 marzec 2016 16:32 Autor  Julia Grzesiak

Radomska Izba Przemysłowo-Handlowa obchodzi w tym roku jubileusz 25-lecia istnienia. Także w tym roku już po raz dwudziesty wręczone zostaną nagrody dla najlepszych ludzi biznesu – „Granitowe Tulipany”.

Uroczysta gala „Granitowych tulipanów” odbędzie się dopiero w czerwcu ale radomska Izba Przemysłowo-Handlowa już rozpoczęła przygotowania do tego wydarzenia. Nagrody dla przedsiębiorców, instytucji, firm i menadżerów zostaną przyznane już po raz dwudziesty. - W tym roku przewidzieliśmy kategorie takie jak: firma roku, inwestycja roku, menadżer roku i przyjazna firma – mówi Artur Około-Zubkowski, prezes Izby Przemysłowo-Handlowej w Radomiu. Nagrody zostaną rozdane także debiutantom, za dobry start i obiecujące perspektywy. Izba świętuje w tym roku także 25-lecie powstania, a to jak mówi jej przezes dobra okazja do pochwalenia się dorobkiem członków Izby. - Będziemy chcieli pokazać poprzez wystawę, osiągnięcia naszych radomskich firm. Skierowaliśmy naszą uwagę przede wszystkim na firmy rodzinne, które powstawały dużo wcześniej – dodaje prezes Izby. Zgłoszenia do nagrody „Granitowy tulipan” przyjmowane będą do 15 kwietnia. Uroczysta gala obędzie się 10 czerwca.

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Artykuły powiązane

 • Granitowy Tulipan już po raz 21

  Do 5 maja Izba Przemysłowo-Handlowa Ziemi Radomskiej przyjmuje zgłoszenia do nagrody „Granitowy Tulipan”. W tym roku nagrody zostaną przyznane w 6 kategoriach. Gala odbędzie się w czerwcu.

 • Przedsiębiorcy z optymizmem patrzą na 2017 rok

  To nie był najgorszy rok, choć pod koniec dało się wyczuć wyraźne osłabienie – uważają radomscy przedsiębiorcy. Ale z optymizmem patrzą na 2017 rok.

 • Tydzień przedsiębiorczości. Darmowe warsztaty

  Darmowe warsztaty, spotkania z ludźmi biznesu. Radom bierze udział w Światowym Tygodniu Przedsiębiorczości. Przez cały tydzień w mieście odbywać się będą spotkania i zajęcia branżowe.

 • Dwa jubileusze w biznesie

  Izba Przemysłowo-Handlowa obchodzi podwójny jubileusz. Pierwszy to ćwierć wieku swojej działalności. Drugi 20 lat gali gospodarczej „Granitowy Tulipan”.

dami24 poleca

Pochmurno

-2°C

Radom

Pochmurno

Wilgotność: 74%

Wiatr: 30.58 km/h

 • dziś

  Śnieg 0°C -2°C

 • jutro

  Przewaga chmur 0°C -5°C

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej