Dzisiaj jest: 24 Czerwca 2017    |    Imieniny obchodzą: Danuta, Emilia, Jan

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Film „Byliśmy pierwsi. Poznań 1956” otrzymał Grand Prix festiwalu Czerwiec 76. Wśród wyróżnionych znalazła się też jedyna radomska produkcja, którą przygotowała Resursa Obywatelska.

Komentarz

piątek, 23 czerwiec 2017 15:36

Golus w złocie

Michał Golus zdobył cztery złote medale Mistrzostw Polski niepełnosprawnych w pływaniu. W Lublinie zawodnik Wodnika Radom wygrał wyścigi na 50 i 100 metrów stylem motylkowym i dowolnym.

Komentarz

czwartek, 22 czerwiec 2017 16:10

Film o męczenniku komunizmu

Piotr Fronczewski w roli ubeka, Ireneusz Czop jako ksiądz Roman Kotlarz. Autorzy filmu „Klecha” przedstawili obsadę aktorską zapowiadanej na 2018 produkcji.

Komentarz

czwartek, 22 czerwiec 2017 16:04

Dni Radomia dla całych rodzin

Od piątku do niedzieli potrwają Dni Radomia. W tym czasie będą imprezy dla całych rodzin, oraz nocne tańce i śpiewy. Imprezę zakończą koncerty, w przerwie których odbędzie się wręczenie Radomskiej Nagrody Kulturalnej.

Komentarz

czwartek, 22 czerwiec 2017 14:54

Grabowski w głównej walce

W piątek odbędzie się mecz pięściarski z udziałem zawodników z Radomia i Irlandii. Zawody mają nie tylko cele sportowe. To wyraz hołdu dla bohaterów wydarzeń z czerwca 1976 roku.