Dzisiaj jest: 17 Października 2017    |    Imieniny obchodzą: Lucyny, Małgorzaty, Wiktora
Robert Utkowski

Robert Utkowski

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
wtorek, 17 październik 2017 15:58

Niska ocena radomskiego uniwersytetu

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego ogłosiło wyniki parametryzacji wyższych uczelni i placówek naukowych. Na osiem wydziałów radomskiego uniwersytetu tylko jeden uzyskał kategorię B, pozostałe dostały kategorię C, czyli najniższą.

Komentarz

wtorek, 17 październik 2017 15:45

Mięso z niespodzianką

Kupując mięso na targu czasami można źle trafić – przekonała się o tym pani Halina. Kupiony na targowisku karczek po przekrojeniu okazał się... mało apetyczny i raczej niejadalny.

Komentarz

Radomskie klasyki, składaki i sprężyści zakończyli sezon. Zlot zabytkowych samochodów i rowerów odbył się na placu Jagiellońskim. Towarzyszył mu swoisty przegląd mody lat minionych.

Komentarz

sobota, 14 październik 2017 15:42

Wyprawka dla pierwszaka. Tym razem w PSP nr 4

Już kilkanaście szkół odwiedzili przedstawiciele Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Radomiu w ramach akcji „wyprawka dla pierwszaka”. Podczas spotkań z rodzicami pierwszoklasistów WORD uczula, jak ważne jest noszenie elementów odblaskowych

Komentarz

piątek, 13 październik 2017 16:41

Dni Otwarte w Radomskim Centrum Onkologii

Na spotkania ze specjalistami i bezpłatne badania zaprosiło Radomskie Centrum Onkologii. Z okazji Europejskiego Dnia Walki z Rakiem Piersi centrum zorganizowało Dni Otwarte. Bo wiedza i profilaktyka to gwarancja skutecznego leczenia nowotworów.

Komentarz

czwartek, 12 październik 2017 16:08

Koleje Mazowieckie wybrały Stadlera

Firma Stadler wygrała przetarg na zakup 71 elektrycznych zespołów trakcyjnych dla Kolei Mazowieckich. W przetargu wystartowało 3 oferentów. Pierwsze zestawy Stadler ma w 2018 r.

środa, 04 październik 2017 15:53

„Wielka zbiórka” z niewielką frekwencją

Radomska Inicjatywa Kobieca we wtorek po południu zbierała podpisy pod projektem ustawy Kobiety 2017. Dziś w programie KK 13 w TV Dami Karolina Skowron z RIK tłumaczyła, jaki mają cel.

Komentarz

W pierwszych miesiącach funkcjonowania nowej siatki szpitali mogą nastąpić pewne utrudnienia w świadczeniu nocnej i świątecznej opieki lekarskiej – uważają radne PO.

Komentarz

Pracownicy Muzeum W. Gombrowicza we Wsoli wzięli udział w otwarciu bliźniaczej placówki we francuskim Vence. W przyszłości obie strony chcą organizować wspólne przedsięwzięcia. Muzeum przypomina, że szuka pracownika.

Komentarz

poniedziałek, 25 wrzesień 2017 17:30

Rusza remont placu Jagiellońskiego

W styczniu zaczną się prace przy remoncie placu Jagiellońskiego. Przetarg na remont wygrała forma Rosa Bud. Cały remont ma zakończyć się w sierpniu 2018 roku.

Komentarz

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE


 

Przewaga chmur

20°C

Radom

Przewaga chmur

Wilgotność: 65%

Wiatr: 17.70 km/h

  • dziś

    Słonecznie 22°C 10°C

  • jutro

    Częściowe zachmurzenie 20°C 10°C