Dzisiaj jest: 25 Czerwca 2018    |    Dziś imieniny obchodzą: Dorota, Łucja, Wilhelm
Dariusz Osiej

Dariusz Osiej

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ponad 825 milionów złotych będzie kosztował remont linii kolejowej numer 8 na odcinku Radom – Warka. PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. otrzymają na tę inwestycję dofinansowanie unijne w wysokości prawie 476 milionów złotych. Umowa na dofinansowanie remontu została podpisana w piątek w budynku radomskiego dworca PKP.

Komentarz

Biuro Organizacyjne Air Show 2018, przekazało darmowe bilety dla kilku domów dziecka z terenu Radomia. Międzynarodowe Pokazy Lotnicze z okazji 100-lecia polskiego lotnictwa wojskowego obejrzą dzięki temu wszyscy podopieczni tych placówek.

Komentarz

czwartek, 21 czerwiec 2018 17:29

Nożownik był chory psychicznie ?

Trwa śledztwo w sprawie nocnych ataków 43-letniego mieszkańca Radomia, który ranił 4 osoby i zdemolował sklep na jednej ze stacji benzynowych. Prokuratura otrzymała oświadczenie od rodziny mężczyzny, w którym rodzina informuje o stanie zdrowia psychicznego mężczyzny.

Komentarz

czwartek, 21 czerwiec 2018 17:28

Jan Pszczoła został zawieszony przez SLD

Jan Pszczoła, radny Sojuszu Lewicy Demokratycznej, zostanie najprawdopodobniej wykluczony z partii. Jak poinformował nas Marcin Dąbrowski, przewodniczący radomskich struktur SLD, został skierowywany wniosek o wykluczenie Jana Pszczoły z Sojuszu.

Komentarz

czwartek, 21 czerwiec 2018 17:27

Młody łoś zginął na ogrodzeniu posesji

Dramatyczne sceny rozegrały się w czwartek rano na ulicy Okulickiego. Ogrodzenie jednej z posesji próbował przeskoczyć młody łoś. Zwierzę zawisło na wystających ostrych elementach ogrodzenia. Niestety nie udało się go uratować.

Komentarz

środa, 20 czerwiec 2018 16:50

Tragedia na budowie. Nie żyje robotnik

60-letni mężczyzna zmarł w wyniku odniesiony obrażeń ciała, które doznał podczas prac remontowych na jednej z posesji przy ulicy Kieleckiej.

Komentarz

Informacje rozpoczynamy od nocnych ataków szaleńca w Radomiu. 43-letni mieszaniec Radomia pobił i ranił nożem 4 osoby. Zdemolował także skradzionym samochodem sklep na stacji benzynowej. Mężczyzna zmarł w trakcie zatrzymywania go przez policję.

Komentarz

Przedstawiciele radomskiego PiS krytykują prezydenta Radomia za między innymi ślimacząca się ich zdaniem odbudowę kamienicy Deskurów. Według PiS ta inwestycja to przykład braku nadzoru prezydenta nad inwestycjami w mieście.

Komentarz

Radomski Sojusz Lewicy Demokratycznej oburzony zachowaniem swojego radnego Jana Pszczoły podczas poniedziałkowego głosowania nad absolutorium dla prezydenta Radomia. Przewodniczący SLD Marcin Dąbrowski nie wyklucza pozbawienia Jana Pszczoły członkostwa w SLD.

Komentarz

wtorek, 19 czerwiec 2018 16:45

Są pieniądze na remont strażnic OSP

Ponad jeden milion 300 tysięcy złotych trafi do powiatu radomskiego na remont remiz Ochotniczej Straży Pożarnej. Pieniądze pochodzą z Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Komentarz

dami24 poleca

Niewielkie zachmurzenie

16°C

Radom

Niewielkie zachmurzenie

Wilgotność: 70%

Wiatr: 17.70 km/h

  • dziś

    Miejscowe burze z piorunami 18°C 10°C

  • jutro

    Miejscowe burze z piorunami 19°C 10°C

TV Dami ON-LINE


Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej