Dzisiaj jest: 19 Maja 2019    |    Dziś imieniny obchodzą: Mikołaj, Piotr, Urban
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 38.

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 37.

Biznes i Inwestycje

Wydział paszportowy przebudowany

piątek, 13 styczeń 2017 17:16 Autor
800 tys. złotych kosztował remont Oddziału Spraw Obywatelskich w radomskiej delegaturze Urzędu Wojewódzkiego. Jego celem było usprawnienie obsługi mieszkańców. Prace w całości zostały sfinansowane z budżetu Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie.

Radom wdraża e-usługi. Będzie lepiej?

środa, 11 styczeń 2017 17:05 Autor
Radomski magistrat przygotowuje się do stworzenia wirtualnego Biura Obsługi Mieszkańca. Dzięki e-usługom radomianie będą mogli załatwić wiele spraw przez internet.

NIK krytykuje lokalizację PGZ w Radomiu

sobota, 07 styczeń 2017 15:46 Autor
Lokalizacja siedziby Polskiej Grupy Zbrojeniowej w Radomiu nie miała merytorycznego uzasadnienia – uważa NIK. Izba wnioskuje do zarządu grupy o to, aby dokonała analizy, czy utrzymywanie dwóch biur jest zasadne.

Czekają na „zielone światło”

piątek, 06 styczeń 2017 14:30 Autor
Budowana przy ulicy Struga hala nabiera kształtów. Widać już nie tylko wykopy i fundamenty, ale konstrukcję, która wytycza ramy inwestycji. Wkrótce powinna też ruszyć budowa stadionu.

Będzie nowy parking przy radomskim szpitalu

czwartek, 29 grudzień 2016 15:18 Autor
Trwa rozbiórka byłych budynków administracyjnych szpitala przy ulicy Tochtermana. W miejscu wyburzanych domontów powstanie parking samochodowy dla pracowników szpitala i osób odwiedzających.

Trasa NS w przyszłym roku

środa, 28 grudzień 2016 16:32 Autor
Za dwa miesiące ogłosimy przetarg na wykonanie pierwszego odcinka trasy N-S, pod koniec przyszłego roku drugi odcinek, a za kilka tygodni przedstawimy koncepcję budowy trzeciego odcinka. Trasa N-S jest dla nas priorytetem – mówił dziś w programie Kelles-Krauza 13 wiceprezydent Radomia Konrad Frysztak.
Zakończył się trwający kilka miesięcy remont w Muzeum Witolda Gombrowicza we Wsoli. Głównie uszczelnione zostały piwnice, poprawiono także elewację i przebudowano schody.

Pół miliona na wymianę pieców

sobota, 03 grudzień 2016 13:37 Autor
Około 8 tysięcy palenisk w Radomiu powinno zostać wymienionych na bardziej ekologiczne. Od kilku lat miasto wspiera finansowo mieszkańców, którzy chcą wymienić piece.

dami24 poleca

Pochmurno

-2°C

Radom

Pochmurno

Wilgotność: 74%

Wiatr: 30.58 km/h

  • dziś

    Śnieg 0°C -2°C

  • jutro

    Przewaga chmur 0°C -5°C

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej