Dzisiaj jest: 21 Maja 2019    |    Dziś imieniny obchodzą: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 37.

Biznes i Inwestycje

Wiadukt gotowy. Czeka na odbiór techniczny

wtorek, 06 październik 2015 17:52 Autor
Gotowy jest już drugi wiadukt na ulicy Żółkiewskiego. W środę MZDiK przeprowadzi odbiór techniczny obiektu. Według zapowiedzi magistratu, dla ruchu ta nitka będzie udostępniona jeszcze w październiku.

Tłumy na targach pracy

piątek, 02 październik 2015 18:33 Autor
Blisko 20 % bezrobocie w Radomiu. Nie dziwi zatem duże zainteresowanie XI Targami Pracy, które odbyły się w piątek w mieście. Wystawcy przygotowali 700 ofert.

Jeden z wiaduktów na Żółkiewskiego czynny

poniedziałek, 21 wrzesień 2015 16:30 Autor
Można już przejechać przez jeden z wiaduktów w ciągu ulicy Żółkiewskiego. Obowiązuje na nim ruch tymczasowy bez ograniczenia tonażu pojazdów. Cała inwestycja na ulicy Żółkiewskiego powinna być zakończona w połowie października.

Stare miasto zyska nowy wygląd

poniedziałek, 21 wrzesień 2015 16:23 Autor
Od dwóch miesięcy trwają prace rewitalizacyjne na Starym Mieście w Radomiu. Będą m.in. nowe chodniki, dwa place rekreacyjne, miejsca parkingowe czy stojaki rowerowe. Wszystko w otoczeniu zieleni.

Tamex wybuduje korty na Borkach

piątek, 11 wrzesień 2015 17:35 Autor
Spółka TAMEX wybuduje w Radomiu korty tenisowe wraz z budynkiem socjalnym. Korty mają powstać do końca czerwca przyszłego roku. Koszt inwestycji to blisko 6 milionów 400 tysięcy złotych.

Budowa hospicjum z problemami

sobota, 11 lipiec 2015 15:53 Autor
Czy Hospicjum Królowej Apostołów w Radomiu doczeka się wreszcie nowej siedziby? Na to pytanie od 8 lat nie ma odpowiedzi bo budowa nowej siedziby placówki wciąż nie może ruszyć z miejsca.
Francusko-niemiecki koncern Airbus Helicopters podtrzymuje deklarację budowy swojego zakładu w Radomiu i tworzenia nowych miejsc pracy. Szefowie Airbus chwalą także współpracę z Uniwersytetem Technologiczno- Humanistycznym.
70 milionów złotych oferuje radomskim firmom Agencja Rozwoju Przemysłu. Pieniądze mają być przeznaczone na restrukturyzację, zakup nowoczesnych technologii lub inwestycje.

dami24 poleca

Pochmurno

-2°C

Radom

Pochmurno

Wilgotność: 74%

Wiatr: 30.58 km/h

  • dziś

    Śnieg 0°C -2°C

  • jutro

    Przewaga chmur 0°C -5°C

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej