Dzisiaj jest: 19 Stycznia 2018    |    Dziś imieniny obchodzą: Marta, Henryk, Mariusz
Agnieszka Mąkosa

Agnieszka Mąkosa

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ponad 325 tysięcy złotych straciłby skarb państwa, gdyby do obrotu wprowadzono nielegalne papierosy, krajankę tytoniową i alkohol, które policja znalazła na posesji, na terenie powiatu radomskiego. Zatrzymano 52-latka.

Komentarz

czwartek, 18 styczeń 2018 16:09

Radpec przyjazny środowisku. Jest certyfikat

Certyfikat redukcji emisji zanieczyszczeń PreQurs otrzymał radomski Radpec. To znak, że przedsiębiorstwo energetyki cieplnej w Radomiu spełnia normy dotyczące emisji zanieczyszczeń.

Komentarz

Rozpoczęły się prace związane z przebudową skrzyżowania ulic Wernera, Mireckiego i Szarych Szeregów. To jedno z niebezpieczniejszych miejsc w mieście.

Komentarz

Już teraz opracowuje unikatowe rozwiązania, które mają wspierać przemysł. A ma być lepiej, bo Instytut Technologii Eksploatacji z Radomia otrzymał 40 milionów złotych na nowoczesny sprzęt i innowacyjne pomysły dla biznesu.

Komentarz

Przygotowania trwał dwa miesiące, ale opłaciło się. Zadowolone były dzieci i zaproszeni na przestawienie goście. A na widowni zasiedli nie tylko najmłodsi, ale też i seniorzy.

Komentarz

Dwa mieszkania zniszczone w wyniku pożaru w kamienicy przy ul. Kilińskiego, do którego doszło w poniedziałek wieczorem. Konieczna była ewakuacja mieszkańców.

Komentarz

wtorek, 16 styczeń 2018 15:31

Buty na wystawie w „Malczewskim”

Jakie buty noszono kilkadziesiąt, kilkaset lat temu można zobaczyć na najnowszej wystawie w muzeum im. J. Malczewskiego. Ekspozycja nosi tytuł „Każdy krok zostawia ślad”.

Komentarz

poniedziałek, 15 styczeń 2018 16:57

Można składać wniosku do Budżetu Obywatelskiego

Do 26 stycznia można składać wnioski do Budżetu Obywatelskiego na rok przyszły. Pierwsze pomysły są. Do magistratu wpłynęło już ok. 40 projektów.

Komentarz

niedziela, 14 styczeń 2018 11:23

WOŚP- relacja nr 1

(relacja nr 1) Trwa 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Koncerty na Placu Corazziego rozpoczną się około godz. 14.30. W środę na rzecz Orkiestry grał już m.in. Szpital na Józefowie. Poniżej nasza relacja.

Komentarz

sobota, 13 styczeń 2018 15:55

Historyczny rok radomskiego pośredniaka

Rok 2017 był rewelacyjny – podsumowuje radomski urząd pracy. Z miesiąc na miesiąc ubywało bezrobotnych. Mamy najniższe bezrobocie w historii – informuje dyrektor pośredniaka.

Komentarz

TV Dami ON-LINE


 

Rain And Snow

0°C

Radom

Rain And Snow

Wilgotność: 96%

Wiatr: 46.67 km/h

  • dziś

    Rain And Snow 0°C -1°C

  • jutro

    Pochmurno 0°C -5°C