Dzisiaj jest: 21 Lutego 2018    |    Dziś imieniny obchodzą: Eleonora, Feliks, Kiejstus
Dariusz Osiej

Dariusz Osiej

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Radni opozycji znów pokazali prezydentowi Radomia, że nic nie może bez nich zrobić. Tym razem opozycja odrzuciła wszystkie projekty uchwał, które Radosław Witkowski przygotował na sesję. Dotyczyły one zmian w wieloletniej prognozie finansowej miasta i zmian w budżecie na ten rok.

Komentarz

To będą wyjątkowe pokazy – zapewniają organizatorzy międzynarodowych pokazów lotniczych, które odbędą się w Radomiu w sierpniu. Udział w imprezie zadeklarowały już cztery państwa, w tym trzy zespoły akrobacyjne.

Komentarz

wtorek, 20 luty 2018 16:59

Zostaw 1% w Radomiu

Ruszyła kampania „Zaprocentuj dla Radomia”. Jej celem jest zachęcanie radomian do przekazywania 1% swojego podatku na rzecz radomskich organizacji pożytku publicznego. Takich organizacji w mieście jest 51.

Komentarz

„Czekamy na ruch wojewody, czyli na podpisanie umowy. Po podpisaniu w każdej chwili jesteśmy gotowi rozpocząć procedury związane z przebudową Wojska Polskiego” – tak władze Radomia komentują zarzuty PiS.

Komentarz

„Dajemy prezydentowi Radomia ostatnie ostrzeżenie i mówimy: niech się weźmie do pracy” - tak radomscy parlamentarzyści PiS komentują działania prezydenta Radosława Witkowskiego w kwestii przebudowy alei Wojska Polskiego. Zdaniem parlamentarzystów PiS prezydent nic w tej sprawie nie robi.

Komentarz

sobota, 17 luty 2018 17:17

Pożegnali „Marysia”

Rodzina, przyjaciele, piłkarze i kibice pożegnali dziś w katedrze Mariana Czachora, niezłomnego i legendę Radomiaka Radom. Popularny „Maryś” zmarł w nocy ze środy na czwartek. Miał 93 lata.

Komentarz

piątek, 16 luty 2018 18:44

Most zostanie odbudowany

Radomski MZDiK ogłosił przetarg na odbudowę mostu na Krzewieniu. Przeprawa została uszkodzona w maju ubiegłego roku przez nawałnicę i powódź. Zakończenie prac planowane jest na przełom lipca i sierpnia.

Komentarz

piątek, 16 luty 2018 18:30

Będzie sesja nadzwyczajna

19 lutego radomscy radni spotkają się na sesji nadzwyczajnej. O jej zwołanie wystąpił prezydent Radosław Witkowski. Prezydent chce zgłosić między innymi poprawki do budżetu dotyczące pieniędzy na szeroko rozumiane utrzymanie miasta.

Komentarz

Do zderzenia dwóch autobusów MPK i PKS doszło przed południem. Na szczęście nie było ofiar śmiertelnych. Rannych zostało 18 osób. Policja wyjaśnia okoliczności tego wypadku.

Komentarz

czwartek, 15 luty 2018 18:06

Nie żyje Legenda Radomiaka

Zmarł Marian Czachor, legenda radomskiego sportu, piłkarz Radomiaka. Miał 93 lata. Był jedynym piłkarzem „Zielonych”, który wystąpił w pierwszej reprezentacji Polski. W czasie wojny należał do Szarych Szeregów. Uroczystości żałobne odbędą się w sobotę w radomskiej katedrze o godz. 14.

Komentarz

Pochmurno

-4°C

Radom

Pochmurno

Wilgotność: 81%

Wiatr: 17.70 km/h

  • dziś

    Pochmurno -1°C -5°C

  • jutro

    Przewaga chmur 0°C -7°C

TV Dami ON-LINE


Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego