Dzisiaj jest: 28 Kwietnia 2017    |    Imieniny obchodzą: Waleria, Ludwik, Paweł
Dariusz Osiej

Dariusz Osiej

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
piątek, 28 kwiecień 2017 15:44

Umowa na Air Show dopiero w maju

Wbrew zapowiedziom, nie uda się do końca kwietnia podpisać umowy na organizację w tym roku Radomiu Air Show. Umowa ma zostać podpisana po majowym weekendzie.

Komentarz

piątek, 28 kwiecień 2017 15:32

1 maja w Radomiu nie będzie pochodu

Radomski Sojusz Lewicy Demokratycznej nie organizuje w tym roku pierwszomajowego pochodu. Przedstawiciele radomskiego SLD i sympatycy partii pojadą 1 maja do Warszawy na ogólnopolski wiec.

Komentarz

Firma Betonox Construction wyremontuje kamienicę Deskurów. Koszt prac to około 25 milionów złotych. Zakończenie remontu planowane jest na czerwiec przyszłego roku.

Komentarz

Do połowy sierpnia prokuratura przedłużyła śledztwo dotyczące Sławomira T., który jest podejrzany o zamordowanie dwóch mieszkanek Radomia. Prokuratura zleciła dodatkowe badania w tej sprawie.

Komentarz

wtorek, 25 kwiecień 2017 16:34

Przebudowa skrzyżowania w centrum miasta

Do końca czerwca ma zakończyć się przebudowa skrzyżowania ulic Traugutta i Narutowicza. Inwestycja ma poprawić układ komunikacyjny w tej części miasta.

Komentarz

wtorek, 25 kwiecień 2017 16:16

Kukiz'15 krytykuje plany szpitala

Kukiz'15 krytykuje plany szpitala na Józefowie, dotyczące likwidacji 250 łóżek oraz zwolnienia z pracy 73 pielęgniarek. Zdaniem przedstawicieli ugrupowania, szpital powinien otrzymywać większe finanse.

Komentarz

poniedziałek, 24 kwiecień 2017 15:56

Wojewoda zdecyduje o mandacie prezydenta Radomia

Rada Miejska w Radomiu nie będzie zajmować się wygaszeniem mandatu prezydentowi Radomia. Radni nie zgodzili się, żeby taki punkt ponownie znalazł się w porządku obrad. Teraz ruch należy do wojewody.

Komentarz

W Radomiu i powiecie radomskim trwa akcja „Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny”. Akcje organizują radomski WORD oraz Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego. Głównym celem kampanii jest przekonanie najmłodszych, że elementy odblaskowe poprawiają ich bezpieczeństwo po zmroku.

Komentarz

Tak wniosek wojewody mazowieckiego o wygaszenie mandatu prezydentowi Witkowskiemu ocenią radni Platformy Obywatelskiej. Wiesław Wędzonka, szef klubu radnych PO jest zdania, że wniosek wojewody powinni odrzucić wszyscy radni, także ci z Prawa i Sprawiedliwości.

Komentarz

Prawie 200 z ponad 350 zgłoszonych wniosków zostało dopuszczonych do głosowania w ramach przyszłorocznego Budżetu Obywatelskiego. Pełną listę projektów poznamy 5 maja. Głosowanie rozpocznie się 15 maja.

Komentarz

TV Dami ON-LINE


Transmisja obrad Rady Miejskiej


Niewielkie zachmurzenie

5°C

Radom

Niewielkie zachmurzenie

Wilgotność: 95%

Wiatr: 11.27 km/h

  • dziś

    Rain 8°C 3°C

  • jutro

    Niewielkie zachmurzenie 12°C 3°C