Dzisiaj jest: 20 Września 2018    |    Dziś imieniny obchodzą: Renata, Filipina, Eustachy
Dariusz Osiej

Dariusz Osiej

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
środa, 19 wrzesień 2018 17:49

PSP 25 ma nowe boisko i siłownię

Przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 25 w Radomiu, otwarto uroczyście – bo nawet z odegraniem hymnu narodowego – boisko wielofunkcyjne i plenerową siłownię. Inwestycja powstała w ramach Budżetu Obywatelskiego 2018.

Komentarz

poniedziałek, 17 wrzesień 2018 17:14

Radomska Prawica odkryła wyborcze karty

Miłosz Anduła, został kandydatem Komitetu Wyborczego Wyborców Radomskiej Prawicy w październikowych wyborach samorządowych. Poznaliśmy także „jedynki” tego ugrupowania w wyborach do Rady Miejskiej.

Komentarz

poniedziałek, 17 wrzesień 2018 17:09

W Radomiu upamiętniono bolesną rocznicę

79 lat temu 17 września ówczesny Związek Socjalistycznych Republik Radzieckich zdradziecko napadł na Polskę, wbijając jej „nóż w plecy”. W Radomiu uroczystość upamiętniająca agresję Armii Czerwonej na Polskę odbyła się na cmentarzu rzymskokatolickim przy ulicy Limanowskiego.

Komentarz

poniedziałek, 17 wrzesień 2018 17:08

Utrudnienia na wiadukcie na alei Wojska Polskiego

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji w prowadził od poniedziałku 17 września na wiadukcie na alei Wojsk Polskiego czasowe zmiany w organizacji ruchu. Utrudnienia mają związek z pracami przy budowie nowego wiaduktu.

Komentarz

poniedziałek, 17 wrzesień 2018 17:04

VIII Diecezjalny Apel Młodych za nami

Ponad 6 tysięcy młodych ludzi z całej Diecezji Radomskiej modliło się i bawiło podczas VIII Diecezjalnego Apelu Młodych, który odbył się na ulicy Żeromskiego i w parku im. Tadeusza Kościuszki. Gościem specjalnym tego ewangelicznego spotkania był Ireneusz Krosny, jedna z gwiazd polskiego kabaretu.

Komentarz

piątek, 14 wrzesień 2018 17:07

PiS zarejestrował listy wyborcze

Prawo i Sprawiedliwość jako pierwsze zarejestrowało listy wyborcze swoich kandydatów w wyborach do Rady Miejskiej. Na listach PiS brakuje czterech obecnych radnych w tym obecnego szefa Klubu Radnych PiS Marka Szarego Jakuba Kowalskiego, szefa Kancelarii Senatu RP. Jest za to troje byłych radnych Platformy Obywatelskiej.

Komentarz

piątek, 14 wrzesień 2018 17:04

Teatr „Opatrzność” ma już 10 lat

Występowali między innymi w Warszawie, Lublinie, Siedlcach i Radomiu. Dzięki rehabilitacji i terapii przez teatr, zaczęli wierzyć, że są wartościowi i nie skazani na życie na marginesie rzeczywistości. Grupa Teatralna Osób z Zespołem Downa „Opatrzność” obchodzi w tym roku piękny jubileusz, 10-lecia działalności.

Komentarz

piątek, 14 wrzesień 2018 17:01

Radomski ZDZ w NATO „Baltic Guards”

Delegaci wojskowi z Litwy, Łotwy, Estonii i Wielkiej Brytanii gościli w Radomiu w szkole Zakładu Doskonalenia Zawodowego. Była to rewizyta za pobyt uczniów klas mundurowych ZDZ-tu na międzynarodowym obozie na Łotwie w sierpniu. Współpraca odbywa się w ramach programu NATO "Baltic Guards".

Komentarz

czwartek, 13 wrzesień 2018 16:18

Adam Duszyk chce reformować radomską oświatę

Darmowe przejazdy do szkół, ciepły posiłek dla każdego ucznia, ograniczenie liczebności klas i dwujęzyczne klasy w szkołach podstawowych – to najważniejsze na „dziś” punkty programu wyborczego dotyczącego oświaty, Adam Duszyka, kandydata Polskiego Stronnictwa Ludowego na prezydenta Radomia.

Komentarz

czwartek, 13 wrzesień 2018 16:14

ZUS ostrzega przed oszustami

Zakład Ubezpieczeń Społecznych ostrzega przed mailami z informacją o konieczności opłacenia faktury wystawionej rzekomo przez ZUS. Odbierając takiego maila otrzymujemy zawirusowaną korespondencję elektroniczną. Nie wolno otwierać takiego załącznika. Trzeba go natychmiast skasować.

Komentarz

Częściowe zachmurzenie

15°C

Radom

Częściowe zachmurzenie

Wilgotność: 79%

Wiatr: 17.70 km/h

  • dziś

    Słonecznie 27°C 14°C

  • jutro

    Słonecznie 27°C 13°C

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej