Dzisiaj jest: 25 Czerwca 2019    |    Dziś imieniny obchodzą: Dorota, Łucja, Wilhelm
Dariusz Osiej

Dariusz Osiej

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Radomscy posłowie chwalą nową siatkę połączeń, która ruszy od 18 kwietnia. Jak dodają, to ważne żeby w sprawie radomskiego lotniska mówić ponad podziałami politycznymi.

Komentarz

czwartek, 25 luty 2016 16:35

Paraliż WORD. Egzaminy odwołane

200 osób nie przystąpiło dziś do egzaminu na prawo jazdy w ośrodkach ruchu drogowego w Radomiu i w Kozienicach. Wszystko przez opóźnienie publikacji nowego rozporządzenia ministerstwa infrastruktury.

Komentarz

czwartek, 25 luty 2016 16:22

MPK pomoże MZDiK

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji będzie – do momentu wyjazdu na ulice Radomia nowego przewoźnika – obsługiwało kursy na liniach numer 3,8 i 13. Do końca lutego na tych liniach jeździć jeszcze będą autobusy firmy ITS Michalczewski.

Komentarz

Konsorcjum firm z Wrocławia, Jaworzna i Świętochłowic będzie przez najbliższe 10 lat obsługiwało kursy komunikacji miejskiej w Radomiu na liniach 3, 8, 13.

Komentarz

wtorek, 23 luty 2016 17:44

Centrum badawcze PGZ w Radomiu?

W Radomiu może powstać Centrum Badawczo-Rozwojowe pracujące dla wszystkich zakładów skupionych w Polskiej Grupie Zbrojeniowej. Na razie PGZ musi przygotować koncepcję takiej placówki.

Komentarz

wtorek, 23 luty 2016 17:28

Radomsko-bydgoski gang rozbity

4 mężczyzn zatrzymali radomscy policjanci w sprawie oszustw „na wnuczka” i „na policjanta”. Jednego z nich – decyzją sądu – aresztowano na 3 miesiące. To już kolejne zatrzymania osób próbujących oszukać seniorów. W styczniu rozbito grupę oszustów z Łodzi.

Komentarz

Straż Miejska w Radomiu rozpoczęła walkę z kierowcami, którzy nieprawidłowo parkują samochody. Zdaniem strażników, problem jest poważny.

Komentarz

Wnioskiem do sądu zakończyło się dla 45-letniego mieszkańca powiatu radomskiego złe parkowanie samochodu. Kierowca miał sądowy zakaz kierowania samochodami za jazdę pod wpływem alkoholu.

Komentarz

poniedziałek, 22 luty 2016 17:06

Legendarny VIS dla kolekcjonerów

50 limitowanych sztuk pistoletów VIS z okazji 90-lecia Fabryki Broni w Radomiu zostało wyprodukowanych przez radomski zakład. Egzemplarze kolekcjonerskie trafią na aukcję internetową.

Komentarz

W woj. mazowieckim jest coraz bezpieczniej – twierdzi policja przy okazji podsumowania roku 2015. Spada liczba przestępstw, wypadków drogowych i pijanych kierowców.

Komentarz

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej