Dzisiaj jest: 25 Kwietnia 2019    |    Dziś imieniny obchodzą: Marek, Jarosław, Wasyl
Dariusz Osiej

Dariusz Osiej

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Spółka Port Lotniczy Radom prowadzi rozmowy z kilkoma przewoźnikami na temat połączeń z Wyspami Brytyjskimi. Spółka przygotowuje także raport na temat tego, jakie typy samolotów i dokąd mogą dolecieć z radomskiego lotniska.

Komentarz

piątek, 25 wrzesień 2015 16:18

Wracają radomianie na starych fotografiach

Jest już gotowa druga część książki z cyklu „Na pamiątkę...Radomianie na starych fotografiach”. Prezentacja albumu odbędzie się 5 października w Szkole Muzycznej.

Komentarz

czwartek, 24 wrzesień 2015 17:39

Brakuje chętnych na kierunki techniczne

Uniwersytet Technologiczno-Humanistyczny w Radomiu przedłużył do końca września rekrutację uzupełniającą na studia stacjonarne.

Komentarz

środa, 23 wrzesień 2015 16:53

Nie przyznają się do winy

Przed radomskim sądem rozpoczęła się rozprawa 20 pseudokibiców Legii Warszawa, którzy oskarżeni są o udział w burdach przed jednym z meczów piłkarskich. Do zdarzenia doszło we wrześniu 2008 roku w Warszawie. Żaden z oskarżonych nie przyznaje się do winy.

Komentarz

wtorek, 22 wrzesień 2015 18:06

PGZ poszerza ofertę

Polska Grupa Zbrojeniowa jest liderem konsorcjum, które złoży ofertę na system bezzałogowych statków powietrznych o kryptonimie „Gryf”. Dziś w siedzibie PGZ w Radomiu podpisano porozumienie w tej sprawie.

Komentarz

wtorek, 22 wrzesień 2015 17:48

Strażacy budują „bezpieczny dom”

Największe w kraju pomieszczenie do symulacji pożaru w mieszkaniu, powstaje w radomskiej Straży Pożarnej. Pokój to część projektu „Bezpieczny Dom”.

Komentarz

poniedziałek, 21 wrzesień 2015 16:30

Jeden z wiaduktów na Żółkiewskiego czynny

Można już przejechać przez jeden z wiaduktów w ciągu ulicy Żółkiewskiego. Obowiązuje na nim ruch tymczasowy bez ograniczenia tonażu pojazdów. Cała inwestycja na ulicy Żółkiewskiego powinna być zakończona w połowie października.

poniedziałek, 21 wrzesień 2015 16:23

Stare miasto zyska nowy wygląd

Od dwóch miesięcy trwają prace rewitalizacyjne na Starym Mieście w Radomiu. Będą m.in. nowe chodniki, dwa place rekreacyjne, miejsca parkingowe czy stojaki rowerowe. Wszystko w otoczeniu zieleni.

poniedziałek, 21 wrzesień 2015 16:15

Tłumy na „Drzwiach Otwartych” Fabryki Broni

Ponad 3 tysiące osób odwiedziło Fabrykę Broni podczas II „Otwartych Drzwi”.

Komentarz

piątek, 18 wrzesień 2015 17:51

Rozpoczęły się loty do Pragi

Dziś z radomskiego lotniska wyleciał pierwszy samolot do Pragi. Poleciało nim 26 osób. Czeskie Linie Lotnicze Czech Airlines to drugi po łotewskim Air Baltic przewoźnik, który zdecydował się realizować połączenia lotnicze z Radomia.

Komentarz

Pochmurno

-2°C

Radom

Pochmurno

Wilgotność: 74%

Wiatr: 30.58 km/h

  • dziś

    Śnieg 0°C -2°C

  • jutro

    Przewaga chmur 0°C -5°C

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej