Dzisiaj jest: 20 Kwietnia 2019    |    Dziś imieniny obchodzą: Agnieszka, Teodor, Czesław
Dariusz Osiej

Dariusz Osiej

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
czwartek, 10 wrzesień 2015 16:27

Nie ma pasażerów, nie ma lotów

Brak pasażerów był powodem odwołania w tym tygodniu lotów przez łotewskie linie lotnicze Air Baltic. W tej sprawie otrzymaliśmy oficjalną odpowiedź łotewskiego przewoźnika, w której tłumaczy powody odwołania lotów.

Komentarz

PKP otworzyło tymczasowe przejście przez radomski dworzec na perony numer 2 i 3 oraz w kierunku Ustronia. Ale przejście na Ustronie otwarte jest tylko w określonych godzinach i tylko w dni powszednie.

Komentarz

środa, 09 wrzesień 2015 17:17

Policja szuka świadków wypadku śmigłowca

Radomska policja poszukuje świadków wypadku śmigłowca stacji TVN, do którego doszło w sobotę 22 sierpnia w pobliżu lotniska na Sadkowie. Przy pomocy śmigłowca TVN relacjonował Międzynarodowe Pokazy Lotnicze.

Komentarz

wtorek, 08 wrzesień 2015 17:40

Loty do Rygi odwołane

Już wczoraj wieczorem potwierdziły się nasze informacje z wczorajszego Teledziennika o odwołaniu lotów do Rygi, które miały odbyć się z radomskiego lotniska. Łotewski przewoźnik, czyli linie Air Baltic nie poinformował radomskiego portu o powodach odwołania lotów.

Komentarz

wtorek, 08 wrzesień 2015 17:31

Spór o szlaban

Dwa bloki, dwa place, jeden spór. Spór o parking. Takie sprawy są trudne, bo teoretycznie obie strony mają rację. I są nierozstrzygalne, chyba, że zaangażuje się w nie sąd. Lub chyba że pojawi się choć odrobina życzliwości. Po obu stronach barykady. Lub po obu stronach szlabanu, jak w tym wypadku.

Komentarz

sobota, 05 wrzesień 2015 18:05

Krytykują strefę Tempo 30

Radomski Samorząd Obywatelski krytykuje obowiązującą w Radomiu strefę Tempo 30, plany jej poszerzenia oraz wprowadzone ostatnio skrzyżowania równoległe.

Komentarz

sobota, 05 wrzesień 2015 17:26

Koncert dla dzieci. Podsumowanie

Około 4 tysięcy złotych zebrano podczas charytatywnego koncertu „Siła w precyzji. Siła w pomaganiu”, który w połowie sierpnia odbył się nad zalewem na Borkach.

Komentarz

piątek, 04 wrzesień 2015 17:55

Pożary traw wciąż groźne

Ponad 460 razy wyjeżdżali do pożarów lasów i traw w ciągu lipca i sierpnia radomscy strażacy. To ponad 65% wszystkich wakacyjnych interwencji. Ale pożary traw nie skończyły się wraz z końcem wakacji.

Komentarz

czwartek, 03 wrzesień 2015 17:22

Radomianie wrócili z Rygi

Radomska delegacja, która od wtorku gościła w stolicy Łotwy Rydze, wróciła do Radomia. Humory dopisywały. Ten pierwszy lot był także egzaminem dla samego portu lotniczego.

Komentarz

czwartek, 03 wrzesień 2015 16:20

Zarzucają byłym władzom oszustwo

Oszustwo i wprowadzenie radnych w błąd – tak budowę marketu Aldik przy ulicy 11 Listopada komentują przedstawiciele Radomskiego Samorządu Obywatelskiego i Radomian Razem.

Komentarz

Pochmurno

-2°C

Radom

Pochmurno

Wilgotność: 74%

Wiatr: 30.58 km/h

  • dziś

    Śnieg 0°C -2°C

  • jutro

    Przewaga chmur 0°C -5°C

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej