Dzisiaj jest: 17 Czerwca 2019    |    Dziś imieniny obchodzą: Albert, Laura, Adolf
Dariusz Osiej

Dariusz Osiej

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Policja zatrzymała kierowcę, który w minioną niedzielę potrącił na przejściu na 11­listopada 13­letniego chłopca i zbiegł z miejsca zdarzenia. W chwili zatrzymania mężczyzna był nietrzeźwy. mieszkańcy są bezpieczni.

Komentarz

środa, 16 grudzień 2015 18:12

W Pionkach znaleziono 800 ton nitrocelulozy

800 ton bardzo silnego materiału wybuchowego znaleziono w Pionkach na terenie dawnych zakładów „Pronit”. Jak zapewnia burmistrz Pionek mieszkańcy są bezpieczni.

Komentarz

środa, 16 grudzień 2015 18:00

Miasto chce sprzedać Browary Saskich

Magistrat chce sprzedać teren i budynki po dawnym Browarze Saskich przy ulicy Limanowskiego. Przetarg zostanie ogłoszony na przełomie lutego i marca przyszłego roku.

Komentarz

Dobiega końca modernizacja peronów i tunelu na dworcu kolejowym w Radomiu. Inwestycja – jak mówi wykonawca - jest już gotowa w 96 procentach.

poniedziałek, 14 grudzień 2015 17:19

Kłopoty z targowiskiem przy ulicy Grzybowskiej

Kupcy z placu przy ulicy Grzybowskiej protestują, bo ten teren nie został wpisany na listę legalnych miejskich targowisk. To oznacza że od stycznia wzrosną im o ponad 100 % opłaty za wynajem miejsca.

Komentarz

Pierwszy rok prezydentury Radosława Witkowskiego ocenili także przedstawiciele radomskiej Nowoczesnej Ryszarda Petru. Ich zdaniem prezydentura była nijaka i dlatego Radosław Witkowski zasłużył na naciąganą „trójkę”.

Komentarz

piątek, 11 grudzień 2015 16:31

Radomianie protestują przeciwko trasie N-S

„Przebieg projektowanej trasy N-S przez ulice Szklaną, to tylko rozwiązanie tymczasowe” - zapewnia wiceprezydent Radomia Konrad Frysztak. To odpowiedź na obawy mieszkańców osiedla „Nad Potokiem”, że projektowana trasa przebiegać będzie między innymi przez ulicę Szklaną, co spowoduje na tej ulicy znaczne zwiększenie ruchu samochodowego.

Komentarz

piątek, 11 grudzień 2015 16:21

Magistrat organizuje jarmark bożonarodzeniowy

Radom chce dołączyć do tych miast w Polsce i Europie, w których tradycją jest organizowanie jarmarków bożonarodzeniowych. Pierwszy taki jarmark planowany jest u nas w ostatni przedświąteczny weekend.

Komentarz

czwartek, 10 grudzień 2015 18:03

Czech Airlines znów będą latały z Radomia

Czech Airlines, czyli Czeskie Linie Lotnicze wracają do Radomia. Informację potwierdziła nam prezes Portu Lotniczego Dorota Sidorko. Pierwszy lot ma odbyć się 20 grudnia.

Komentarz

czwartek, 10 grudzień 2015 17:58

Sebastianowi N. grozi wyższa kara więzienia

Do 10 lat więzienia grozi Sebastianowi N., ojcu 3,5-letniego Fabiana za uprowadzenie chłopca i pozbawienie go wolności. Dziś Prokuratura Rejonowa w Radomiu zmieniła kwalifikację prawną czynu.

Komentarz

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej