Dzisiaj jest: 22 Maja 2019    |    Dziś imieniny obchodzą: Julia, Wiesława, Helena
Dariusz Osiej

Dariusz Osiej

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
środa, 30 wrzesień 2015 17:14

Najstarszy cmentarz ma nową kancelarię

Blisko półtora roku trwała budowa nowej siedziby administracji cmentarza przy ulicy Limanowskiego. Dziś budynek został otwarty. Budowa kosztowała około 3 milionów złotych.

Komentarz

środa, 30 wrzesień 2015 17:10

Utrudnienia na ulicy 11 Listopada

Rozpoczęła się wymiana nawierzchni na ulicy 11 Listopada. Tą ulica był poprowadzony główny objazd podczas budowy wiaduktów na ulicy Żółkiewskiego. Utrudnienia w ruchu mają potrwać kilka tygodni.

Komentarz

Ukazał się kalendarz Diecezji Radomskiej na 2016 rok. Wydawcą jest Fundusz im. bpa Jana Chrapka. Pieniądze uzyskane ze sprzedaży zostaną przeznaczone na pomoc uzdolnionym dzieciom niepełnosprawnym.

Komentarz

wtorek, 29 wrzesień 2015 17:31

Olbrzymie zainteresowanie historią miasta

Nie ma już zaproszeń na prezentację drugiej części książki „Na pamiątkę... Radomianie na starych fotografiach”. Wszystkie zaproszenia rozeszły się w ciągu jednego dnia.

Komentarz

poniedziałek, 28 wrzesień 2015 17:25

„Krokodylki” będą szkolić się w Radomiu

W Radomiu powstał Centralny Ośrodek Szkolenia Inspekcji Transportu Drogowego. W ośrodku będą szkolić się inspektorzy z całej Polski. Koszt budowy i wyposażenia ośrodka to około 7 milionów złotych.

Komentarz

poniedziałek, 28 wrzesień 2015 17:17

Reklama wyborcza z ograniczeniami

MZDiK przypomina o obowiązujących w Radomiu zasadach wieszania plakatów wyborczych. Nie wolno ich wieszać na latarniach i słupach oświetleniowych. Kandydatom pozostają przystanki i autobusy komunikacji miejskiej.

Komentarz

sobota, 26 wrzesień 2015 16:08

Radomski Sanepid już w nowej siedzibie

4 lata trwała budowa nowej siedziby radomskiego Sanepidu. Dziś uroczyście przecięto wstęgę. Radomski Sanepid jako jedyny w Polsce posiada pracownię do badań dopalaczy.

Komentarz

Spółka Port Lotniczy Radom prowadzi rozmowy z kilkoma przewoźnikami na temat połączeń z Wyspami Brytyjskimi. Spółka przygotowuje także raport na temat tego, jakie typy samolotów i dokąd mogą dolecieć z radomskiego lotniska.

Komentarz

piątek, 25 wrzesień 2015 16:18

Wracają radomianie na starych fotografiach

Jest już gotowa druga część książki z cyklu „Na pamiątkę...Radomianie na starych fotografiach”. Prezentacja albumu odbędzie się 5 października w Szkole Muzycznej.

Komentarz

czwartek, 24 wrzesień 2015 17:39

Brakuje chętnych na kierunki techniczne

Uniwersytet Technologiczno-Humanistyczny w Radomiu przedłużył do końca września rekrutację uzupełniającą na studia stacjonarne.

Komentarz

Pochmurno

-2°C

Radom

Pochmurno

Wilgotność: 74%

Wiatr: 30.58 km/h

  • dziś

    Śnieg 0°C -2°C

  • jutro

    Przewaga chmur 0°C -5°C

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej