Dzisiaj jest: 22 Maja 2019    |    Dziś imieniny obchodzą: Julia, Wiesława, Helena
Dariusz Osiej

Dariusz Osiej

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Rozpoczęły się konsultacje społeczne dotyczące projektu zmian w organizacji ruchu samochodów, pieszych i rowerów w rejonie skrzyżowania ulic Traugutta i Narutowicza.

W Radomiu obchodzono Dzień Rodzicielstwa Zastępczego. W mieście w pieczy zastępczej przebywa ponad 350 dzieci.

Komentarz

środa, 27 maj 2015 18:14

Uratował życie przez telefon

Młodszy brygadier Marek Piątek z radomskiej Straży Pożarnej uratował przez telefon życie jednemu z mieszkańców Radomia. Instruował córkę mężczyzny, który stracił przytomność, jak mu przywrócić czynności życiowe.

Komentarz

środa, 27 maj 2015 18:04

Korowód na początek Wiosny

Rozpoczęła się Wiosna Studencka. Motywem przewodnim jest „Karnawał w Rio”. W programie imprezy są koncerty, turnieje sportowe oraz wybory miss i mistera.

Komentarz

Ostatni odcinek ulicy Mieszka I będzie wybudowany zgodnie z planem, zapewnia Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji w Radomiu. Inwestycja miała rozpocząć się w kwietniu, ale jak informują nasi telewidzowie na placu budowy nic się nie dzieje.

poniedziałek, 25 maj 2015 16:43

III Dzień Bezpieczeństwa w WSH.

Pokazy ratownictwa drogowego i medycznego, prezentacje służb mundurowych, symulatory - tak wyglądał III Dzień Bezpieczeństwa, który zorganizowała Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu.

Komentarz

sobota, 23 maj 2015 15:30

Remont jeszcze w tym roku

Jeszcze w tym roku wyremontowany zostanie Krzyż Wolności stojący u zbiegu ulic Okulickiego i Głównej w Radomiu. Prawie stuletni krzyż upamiętnia odzyskanie przez Polskę niepodległości.

Komentarz

Poseł Marzena Wróbel chce zainteresować Prezydenta Bronisława Komorowskiego i premier Ewę Kopacz niepokojącą – jak się wyraziła – sytuacją w radomskim oddziale Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa. W sekcji windykacji przedsądowej ma zostać zlikwidowane 26 miejsc pracy.

Komentarz

Ulica Żółkiewskiego na odcinku od ul. Chrobrego do ronda Narodowych Sił Zbrojnych będzie miała nową nawierzchnię. Nie wiadomo natomiast kiedy rozpocznie się planowany remont Alei Wojska Polskiego.

Komentarz

piątek, 22 maj 2015 16:21

Spór po debacie

Radomska Platforma Obywatelska ostro reaguje na słowa Andrzeja Dudy, kandydata Prawa i Sprawiedliwości prezydenta RP, dotyczące wyboru firmy Airbus Helicopters w przetargu na śmigłowce dla polskiej armii.

Komentarz

Pochmurno

-2°C

Radom

Pochmurno

Wilgotność: 74%

Wiatr: 30.58 km/h

  • dziś

    Śnieg 0°C -2°C

  • jutro

    Przewaga chmur 0°C -5°C

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej