Dzisiaj jest: 24 Maja 2019    |    Dziś imieniny obchodzą: Joanna, Zuzanna, Milena
Dariusz Osiej

Dariusz Osiej

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
wtorek, 19 maj 2015 16:48

Czar starych aut

37 załóg stanęło na starcie III Rajdu Pojazdów Zabytkowych „Rajd Kazimierza” w Radomiu. Prędkość i czas ukończenia wyścigu nie były najważniejsze. Liczyły się styl i sprawność samochodu.

Komentarz

poniedziałek, 18 maj 2015 16:56

Nowe przepisy i surowsze kary

Uwaga kierowcy. Od dziś zaostrzeniu uległy przepisy ruchu drogowego. Policyjna „drogówka” ma w ręku surowsze kary m.in. dla tych, którzy jeżdżą zbyt szybko i jeżdżą także po wypiciu alkoholu.

Komentarz

poniedziałek, 18 maj 2015 16:45

Uczcili pamięć mistrza świata

Na lotnisku Aeroklubu Radomskiego w Piastowie odsłonięto kamień upamiętniający tragicznie zmarłego Grzegorza Krzyżanowskiego – radomianina, motoparalotniowego mistrza świata.

Komentarz

Ogólnopolski sukces uczennic z Zespołu Szkół Ekonomicznych w Radomiu. Radomianki zwyciężyły w I Ogólnopolskim Konkursie "Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych".

Komentarz

piątek, 15 maj 2015 16:48

40 milionów na budowę hali

Radom dostał 40 milionów złotych z Ministerstwa Sportu i Turystyki na budowę hali widowiskowo-sportowej. Informację o dotacji przekazał minister sportu Andrzej Biernat.

Prokuratura Okręgowa w Radomiu umorzyła śledztwo w sprawie śmierci więźnia konwojowanego przez policjantów w Lipsku. Do zdarzenia doszło w maju ubiegłego roku.

Komentarz

środa, 13 maj 2015 17:31

Chcesz zarobić? Wynajmij mieszkanie

Urząd Miejski w Radomiu zachęca radomian do wynajmowania mieszkań lub pokoi gościom z Polski i z zagranicy, którzy przyjadą do Radomia na Air Show.

Komentarz

środa, 13 maj 2015 17:25

Wycieczka śladami historii

Szlakiem protestu robotniczego Czerwiec’76 oraz śladami księdza Romana Kotlarza wędrowali dziś uczniowie Publicznego Gimnazjum w Parznicach, w gminie Kowala. Edukacyjną wycieczkę zorganizowała radomska delegatura Instytutu Pamięci Narodowej.

Komentarz

wtorek, 12 maj 2015 16:30

Stare Miasto jak nowe

Dwa nowe skwery, nowe chodniki, więcej zieleni i elementy małej architektury. To wszystko jeszcze w tym roku ma zmienić oblicze Starego Miasta.

Komentarz

poniedziałek, 11 maj 2015 17:17

Prawo od października na UTH. Co z medycyną?

Uniwersytet Technologiczno - Humanistyczny w Radomiu uruchamia nowy kierunek. Od października będzie można studiować na radomskiej uczelni prawo. W planach jest także uruchomienie medycyny.

Komentarz

Pochmurno

-2°C

Radom

Pochmurno

Wilgotność: 74%

Wiatr: 30.58 km/h

  • dziś

    Śnieg 0°C -2°C

  • jutro

    Przewaga chmur 0°C -5°C

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej