Dzisiaj jest: 25 Lutego 2018    |    Dziś imieniny obchodzą: Wiktor, Cezary, Zygfryd

„Od juniora do seniora”. Jasełka w Resursie

środa, 17 styczeń 2018 17:13 Autor 

Przygotowania trwał dwa miesiące, ale opłaciło się. Zadowolone były dzieci i zaproszeni na przestawienie goście. A na widowni zasiedli nie tylko najmłodsi, ale też i seniorzy.

Nauczyciele i uczniowie z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 12 Specjalnej w wystawili w Resursie Obywatelskiej bożonarodzeniowe jasełka. Aktorzy i wszyscy, którzy organizowali to przedstawienie włożyli wiele pracy, żeby osiągnąć taki efekt. Przygotowania trwały ok. 2 miesięcy. - Taka impreza nie jest łatwa do zorganizowania, ale wysiłek się opłaca. Radość dzieci, radość publiczności. My się cieszymy, dzieci też – mówi Beata Zawadzka, nauczyciel z PSP nr 12 Specjalnej.

Na widowni zasiadły dzieci i młodzi z radomskich szkół podstawowych, a także maluchy z przedszkola „Kraina Radości”. Byli też i nieco starsi – seniorzy z domu „Senior-Wigor”. Całe wydarzenie zatytułowano „Od juniora do seniora”. - Wszystko to służy integracji. Zaprosiliśmy osoby z różnych grup wiekowych, żeby wprowadzić urozmaicenie – dodaje Beata Zawadzka.

I każda grupa wiekowa z uznaniem przyjęła przedstawienie wykonane przez uczniów z „dwunastki”. Ta placówka organizuje jasełka regularnie od kilku lat.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Agnieszka Mąkosa

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

dami24 poleca

Pochmurno

-9°C

Radom

Pochmurno

Wilgotność: 60%

Wiatr: 17.70 km/h

  • dziś

    Pochmurno -8°C -15°C

  • jutro

    Przewaga chmur -8°C -15°C

TV Dami ON-LINE


Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego