Dzisiaj jest: 25 Czerwca 2018    |    Dziś imieniny obchodzą: Dorota, Łucja, Wilhelm

Angielski na wakacje

sobota, 12 sierpień 2017 14:15 Autor 

American Corner organizuje dla radomian wakacyjną naukę języka angielskiego. Zajęcia nie mają charakteru szkolnych lekcji, to raczej spotkania na temat Ameryki.

 

Od chwili wejścia do sali mówi się niemal wyłącznie po angielsku. Nauka odbywa się w kilkuosobowych grupach. Takie kameralne spotkania mają rodzinny klimat. - Spotykamy się raz w tygodniu, zazwyczaj o godzinie 16. Przyjść może każdy, niezależnie od stopnia znajomości języka angielskiego. Dysponujemy też materiałami do nauki, które rozdajemy bezpłatnie – zaprasza Vanessa DeWig.

Spotkania, które prowadzi Vanessa DeWig mają za każdym razem inny temat. Ale zawsze dotyczy on Ameryki, głównie Stanów Zjednoczonych. Zakres tematyki jest bardzo szeroki, od historii i polityki po sprawy społeczne. - Poznajemy jak żyją, co myślą Amerykanie. Dziś porozmawiamy o demokracji w Stanach Zjednoczonych – mówi Vanessa DeWig.

Vanessa DeWig jest Amerykanką. Podkreśla, że Radom to miasto o wielkich możliwościach. - Mieszkam od ośmiu lat w Radomiu. Jestem nauczycielką języka angielskiego w jednej ze szkół podstawowych. Pracuje też w American Corner. Kocham Radom. To miasto ma wielki potencjał. Niektórzy nie zdają sobie sprawy jak duży jest ten potencjał – zapewnia Vanessa DeWig,

Zajęcia są bezpłatne i odbywają się w siedzibie American Corner przy ulicy Traugutta 31/33.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Paweł Sochalski

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

dami24 poleca

Niewielkie zachmurzenie

16°C

Radom

Niewielkie zachmurzenie

Wilgotność: 70%

Wiatr: 17.70 km/h

  • dziś

    Miejscowe burze z piorunami 18°C 10°C

  • jutro

    Miejscowe burze z piorunami 19°C 10°C

TV Dami ON-LINE


Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej