Dzisiaj jest: 25 Kwietnia 2017    |    Imieniny obchodzą: Marek, Jarosław, Wasyl
Paweł Sochalski

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
poniedziałek, 24 kwiecień 2017 15:16

Za wcześnie na euforię

Mimo porażki w hicie rundy I ligi piłkarki Czwórki nadal są liderem grupy południowej. Przewaga radomianek nad drugim w tabeli LKS Goczałkowice Zdrój stopniała do pięciu punktów.

Komentarz

poniedziałek, 24 kwiecień 2017 15:12

Uniwersytet wygrał II ligę

Szczypiorniści Uniwersytetu zakończyli sezon meczem z AZS UMCS Lublin. Radomianie wygrali 33:24. Do przerwy podopieczni trenera Mariusza Greli prowadzili 17:7.

Komentarz

niedziela, 23 kwiecień 2017 14:51

Boks na stadionie MOSiR

Promotor boksu zawodowego Tomasz Babiloński poinformował, że 9 września w Radomiu odbędzie się gala pięściarzy. W jednej z głównych walk ma wystąpić Krzysztof Zimnoch.

Komentarz

niedziela, 23 kwiecień 2017 14:49

Porażka Czwórki w hicie rundy

Tego się nikt nie spodziewał. Czwórka Radom przegrała mecz rundy z LKS Goczałkowice Zdrój. Co prawda przeciwnik radomianek to wicelider, ale w tej rundzie wiodło mu się słabo.

Komentarz

Nie udało się piłkarzom Zamłynia Radom sprawić niespodzianki w meczu z Drogowcem Jedlińsk. Radomski zespół zremisował 1:1, co jest dobrym wynikiem, ale lekki niedosyt pozostaje, bo Zamłynie prowadziło do 90. minuty.