Dzisiaj jest: 23 Lutego 2018    |    Dziś imieniny obchodzą: Romana, Izabela, Damian

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czy zapowiada się boom na zakładanie stowarzyszeń? Mogą to sprawić zmiany w przepisach prawa. Od liczby stowarzyszeń i tego, jak pracują zależy poziom lokalnego sportu, turystyki, czy kultury.

Komentarz

środa, 21 luty 2018 15:35

Ekonomik bez wygranej

Radomskie koszykarki nabierają doświadczenia. Jak mówią działacze i trenerzy klubu na dobre wyniki trzeba poczekać. Rok, dwa, a może i dłużej. Bo Ekonomik to głównie juniorki.

Komentarz

środa, 21 luty 2018 15:33

Porażka na drugim froncie

Drugoligowa drużyna Rosa Sportu Radom przegrała wyjazdowe spotkanie ze Startem II Lublin 64:74. Przez trzy kwarty dominowali gospodarze. Kiedy rozpoczynała się ostatnia część meczu Start prowadził 26 punktami.