Dzisiaj jest: 19 Czerwca 2019    |    Dziś imieniny obchodzą: Gerwazy, Protazy, Julianna
Paweł Sochalski

Paweł Sochalski

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
niedziela, 12 maj 2019 14:08

Kułynycz zdobył złoto

Arkadiusz Kułynycz obronił tytuł mistrza Polski w zapasach klasycznych. Na tegorocznych mistrzostwach atleci Olimpijczyka Radom zdobyli łącznie aż 11 medali.

Komentarz

niedziela, 12 maj 2019 14:05

Strzelanina na Zamłyniu

W meczu ligi okręgowej Zamłynie Radom – Proch Pionki padło aż osiem goli. Początek zapowiadał wysokie zwycięstwo radomian. A potem lider pokazał klasę.

Komentarz

sobota, 11 maj 2019 13:03

Gratulacje i piosenka

Cerrad Czarni podsumowali sezon. Sezon, w którym radomianie zajęli najlepsze od lat miejsce. Mimo to w zespole szykują się duże zmiany kadrowe.

Komentarz

sobota, 11 maj 2019 12:46

Broń zaatakuje Pelikana

Po trzech porażkach z rzędu piłkarze Broni Radom podejmą w niedzielę Pelikana Łowicz. Podopieczni Dariusza Różańskiego chcą przełamać złą passę.

Komentarz

piątek, 10 maj 2019 16:31

W Radomiu rozpoczął się 26 OTŚP

Na początek 26 Ogólnopolskiego Turnieju Śpiewających Poezję wystąpili Janusz Kasprowicz i Stanisław Marinczenko. Artyści przypomnieli m.in. twórczość Włodzimierza Wysockiego.

Komentarz

Z radomską publicznością spotkał się polski malarz i autor filmów Wilhelm Sasnal. To twórca, którego prace znajdują się w galeriach w różnych krajach świata. W Radomiu Wilhelm Sasnal mówił o swojej twórczości i wartościach, którymi kieruje się nie tylko w działalności artystycznej.

Komentarz

W niedzielę w Radomiu wystąpi pianista jazzowy Kuba Stankiewicz. Prawie dziesięć lat temu grał w Amfiteatrze muzykę Chopina. Teraz w Kuźni Artystycznej zaprezentuje inne utwory, bo w minionych latach artysta realizował nowe, międzynarodowe pomysły. Początek koncertu w Kuźni Artystycznej o godz. 19.

Komentarz

piątek, 10 maj 2019 16:05

Radomiak gra o awans

Radom czeka na awans. Radomiak gra w sobotę z Siarką Tarnobrzeg. Jeżeli wygra kibice oszaleją ze szczęścia. Bo trzy punkty zapewnią awans do I ligi.

Komentarz

piątek, 10 maj 2019 16:03

Zamłynie celuje w awans

Piłkarki Zamłynia Radom są coraz bliżej zwycięstwa w rozgrywkach III ligi i awansu do wyższej klasy. W sobotę radomianki czeka ważny, wyjazdowy mecz w Warszawie.

Komentarz

Jeszcze kilkanaście lat temu radomskie blokowiska cieszyły się złą sławą. Dziś fascynują pięknem kolorów i mogą stać się inspiracją dla artystów. Tak stało się w przypadku radomskiego fotografa Patryka Wikalińskiego.

Komentarz

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej