Dzisiaj jest: 28 Maja 2017    |    Imieniny obchodzą: Augustyn, Jaromir, Wilhelm
Agnieszka Mąkosa

Agnieszka Mąkosa

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kolejny raz radomski magistrat organizuje wspólny zakup energii elektrycznej. Prąd chce kupić w sumie 120 podmiotów. Dzięki temu uda się zaoszczędzić. Tym razem ponad 5 milionów złotych.

Komentarz

V Rajd Kazimierza Pojazdów Zabytkowych odbędzie się w najbliższą niedzielę w Radomiu. Przed kierowcami spore wyzwania. Po rajdzie każdy zainteresowany będzie mógł przyjrzeć się z bliska radomskim klasykom.

Komentarz

piątek, 26 maj 2017 16:05

Dzień Mamy i Taty w przedszkolu

Emocje sięgały zenitu – tak, że niektórzy się nawet popłakali. I nic dziwnego. W końcu dla najmłodszej grupy przedszkolaków z przedszkola numer 11 to jedno z pierwszych publicznych wystąpień. I to przed najważniejszymi osobami: mamą i tatą.

Komentarz

Zakończył się pierwszy etap rekrutacji do szkól ponadgimnazjalnych. W tym roku więcej uczniów zdecydowało się na szkoły zawodowe. Niektóre mają więcej kandydatów niż miejsc. Inne z kolei - chętnych jak na lekarstwo.

Komentarz

Władze miasta ogłosiły konkurs na dyrektora Radomskiej Orkiestry Kameralnej. Tym samym nie zgodziły się na prośbę grupy społeczników, która chciała, żeby prezydent przedłużył kontrakt z obecnym dyrektorem. Bez ogłaszania konkursu.

Komentarz

Będą iluzjoniści, kuglarze, performerzy, akrobaci, żonglerzy i lalkarze znani na scenie za granicą, jak i w Polsce. W ten weekend w Radomiu odbędzie się VI Międzynarodowy Festiwal Artystów Ulicznych i Precyzji.

Komentarz

Od lutego przyszłego roku zacznie działać w radomskim urzędzie miejskim e-administracja. Bez wychodzenia z domu będzie można na przykład opłacać podatki, składać deklaracje, wnioski i oświadczenia.

Komentarz

Blisko 30 tatuażystów prezentowało swoje umiejętności na 6. Tattoo Jam zorganizowanym w Radomiu. Wielu chętnych zdecydowało w tym dniu na wykonanie ozdoby. Boli? Musi boleć – mówią, ale też dodają, że to sztuka.

Komentarz

Placówka pocztowa nr 1 w Radomiu jest pierwszą w Polsce, w której dziś władze Poczty przywróciły godło. Przy tej okazji zapowiedziały, że w Radomiu przybędzie miejsc pracy. Poczta uruchamia tu centrum wideokodowania.

Komentarz

poniedziałek, 22 maj 2017 16:12

Nie spali. Zwiedzali. Udana Noc Muzeów

Ogromne zainteresowanie wzbudziła wystawa realizmu magicznego pod tytułem „Metamorfoza”. Sala w szkole plastycznej pękała w szwach. Zresztą nie tylko tu było tłoczno. Otwarcie wystawy wpisało się w Noc Muzeów. Radomianie nie spali. Zwiedzali.

Komentarz

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE


Transmisja obrad Rady Miejskiej


Słonecznie

17°C

Radom

Słonecznie

Wilgotność: 59%

Wiatr: 11.27 km/h

  • dziś

    Słonecznie 24°C 9°C

  • jutro

    Częściowe zachmurzenie 25°C 13°C