Dzisiaj jest: 28 Maja 2017    |    Imieniny obchodzą: Augustyn, Jaromir, Wilhelm
Dariusz Osiej

Dariusz Osiej

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
sobota, 27 maj 2017 17:44

Na Michałowie powstanie park

Magistrat ogłosił przetarg na rewitalizację parku na osiedlu Michałów. Przy ulicy Królowej Jadwigi powstaną m.in. ścieżki rowerowe, ciągi dla pieszych, siłownia zewnętrzna i oczko wodne.

Komentarz

czwartek, 25 maj 2017 16:33

O Air Show na sesji Rady Miejskiej?

Prezydent Radomia chce poprosić o zwołanie nadzwyczajnej sesji Rady Miejskiej w sprawie organizacji w sierpniu w Radomiu Air Show. Dziś w magistracie odbyło się spotkanie dotyczące pokazów.

Komentarz

Remont nawierzchni Placu Konstytucji 3 Maja – zapowiadają władze Radomia. Prace mają się odbyć w czerwcu.

Komentarz

Dwie armaty, które staną przy zamku przyjechały dziś do Radomia. Armaty będą jedną z atrakcji festynu, który z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji Nihil Novi odbędzie się w najbliższą niedzielę.

Komentarz

wtorek, 23 maj 2017 17:06

Umowa ze Sprint Air przedłużona

Linie Lotnicze Sprint Air nadal będą latać z radomskiego lotniska. Spółka Port Lotniczy Radom przedłużyła umowę z polskim przewoźnikiem do końca października. Siatka połączeń nie ulegnie zmianie.

Komentarz

Kukiz '15 krytykuje sposób realizacji Radomskiego Programu Drogowego. Według Jana Maniaka Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji manipuluje liczbami dotyczącymi radomskiego Programu Drogowego.

Komentarz

poniedziałek, 22 maj 2017 16:20

Fontanny nieczynne. Awaria

Na to, że fontanny nie działają zwrócili uwagę nasi telewidzowie. Okazuje się, że awarii uległa część pomp i dysz. Usterki – jak zapewnia Wydział Inwestycji Urzędu Miejskiego – zostaną usunięte w ramach gwarancji.

Komentarz

poniedziałek, 22 maj 2017 16:18

Carpe Diem nie zagra w Opolu

Radomska grupa Carpe Diem zrezygnowała z udziału w Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Powodem – jak informuje zespół – jest protest przeciwko wykluczaniu polskich artystów z festiwalu za ich przekonania polityczne.

Komentarz

poniedziałek, 22 maj 2017 16:16

We wtorek rozmowy o Air Show w Warszawie

Prezydent Radomia spotka się jutro w Warszawie z Dowódcą Generalnym Rodzajów Sił Zbrojnych. Tematem rozmów będzie organizacja w Radomiu Międzynarodowych Pokazów Lotniczych Air Show.

Komentarz

Policjanci z Ostrołęki wygrali mazowieckie eliminacje do Ogólnopolskich Zawodów Ratowników Policyjnych. Eliminacje odbyły się na ternie mazowieckiej komendy w Radomiu.

Komentarz

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE


Transmisja obrad Rady Miejskiej


Słonecznie

17°C

Radom

Słonecznie

Wilgotność: 59%

Wiatr: 11.27 km/h

  • dziś

    Słonecznie 24°C 9°C

  • jutro

    Częściowe zachmurzenie 25°C 13°C