Dzisiaj jest: 23 Maja 2019    |    Dziś imieniny obchodzą: Iwona, Michał, Dezyriusz

Kultura i rozrywka

„Malarstwo. 50 lat pracy twórczej” to tytuł jubileuszowej wystawy prac Krzysztofa Mańczyńskiego. Wernisaż odbędzie się w piątek w Mazowieckim Centrum Sztuki Współczesnej Elektrownia. Początek o godz. 18.

Komentarz

W czwartek rusza XII Koksownik

środa, 12 grudzień 2018 17:24 Autor
W Mazowieckim Centrum Sztuki Współczesnej Elektrownia rozpoczyna się XII Zimowy Przegląd Filmowy Koksownik. Program imprezy obejmuje 12 filmów, w tym kilka dokumentalnych. Na początek publiczność obejrzy „Autsajdera” w reżyserii Adam Sikory. Początek emisji w czwartek o godz. 18.30.

Komentarz

W roli gospodarza imprezy wystąpił Dariusz „Blues” Piastowicz. Program obejmował znane i mniej popularne utwory. Wszystkie były oczywiście utrzymane w bluesowym klimacie.

Komentarz

Fotoklub RP podsumował mijający rok

wtorek, 11 grudzień 2018 16:49 Autor
Radomski oddział Fotoklubu RP zaprosił sympatyków na doroczną wystawę prac artystów zrzeszonych w tej organizacji. Prace można oglądać w Radomskim Klubie Środowisk Twórczych i Galerii Łaźnia.

Komentarz

Za nami 45 Salon Zimowy. Nadesłano ponad 200 prac

poniedziałek, 10 grudzień 2018 16:53 Autor
Lubelski artysta Jacek Wojciechowski zdobył Grand Prix 45. Salonu Zimowego. Do tego ogólnopolskiego konkursu zgłosiła się prawie setka artystów, którzy nadesłali ponad 200 prac.

Komentarz

Kari Sal wystąpiła w Amfiteatrze

poniedziałek, 10 grudzień 2018 16:47 Autor
W Miejskim Ośrodku Kultury Amfiteatr wystąpiła wokalistka Kari Sal z zespołem. Program koncertu wypełniły utwory, do których inspiracji artystka szukała podczas podróży po Islandii.

Komentarz

„Poza kanonem. Sztuka bez dyplomu” - to najnowsze wydawnictwo muzeum im. Jacka Malczewskiego. Album prezentuje prace ze zbiorów Dział Sztuki Nieprofesjonalnej. Promocji katalogu towarzyszy otwarta w piątek wystawa wspomnianych dzieł.

Komentarz

Duet Malediwy wystąpi w „Elektrowni”

piątek, 07 grudzień 2018 16:30 Autor
W sobotę w Mazowieckim Centrum Sztuki Współczesnej Elektrownia wystąpi duet Malediwy. Tworzą go Marek Pospieszalski i Qba Janicki. Muzycy będą w Radomiu promować swoją debiutancką płytę.

Komentarz

dami24 poleca

Pochmurno

-2°C

Radom

Pochmurno

Wilgotność: 74%

Wiatr: 30.58 km/h

  • dziś

    Śnieg 0°C -2°C

  • jutro

    Przewaga chmur 0°C -5°C

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej