Dzisiaj jest: 23 Maja 2019    |    Dziś imieniny obchodzą: Iwona, Michał, Dezyriusz

Kultura i rozrywka

Teatr Resursa – jak co roku – włączył się w obchody Międzynarodowego Dnia Teatru. Z tej okazji przedstawiciele Teatru Resursa oraz jego przyjaciele zaprezentują w piątek 29 marca własną twórczość literacką.

Komentarz

W tym roku po raz piąty cały świat świętuje Piano Day, który odbywa się zawsze w 88 dniu roku, ponieważ właśnie tyle klawiszy ma fortepian. Święto powstało dzięki idei niemieckiego pianisty Nilsa Frahma. Do celebrowania Piano Day, włączyła się po raz pierwszy radomska Łaźnia.

Komentarz

Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej Elektrownia organizuje nowy cykl spotkań z aktorami. Tytuł imprezy to „Wieczory z gwiazdą”. Pierwsze takie spotkanie odbędzie się już w niedzielę o godz. 16.

Komentarz

Teatr Powszechny zaprasza na Makbeta

środa, 27 marzec 2019 17:01 Autor
Teatr Powszechny w Radomiu im. Jana Kochanowskiego już 30 marca zaprasza na kolejną premierę. Tym razem na deskach teatru zagości klasyka w nowoczesnym wydaniu, czyli „Makbet” w reż. Katarzyny Deszcz.

Komentarz

Teatr „Resursa” wystawił „Aniołka”. To spektakl przygotowany na podstawie powieści Beaty Pawlak, która zginęła w zamachu terrorystycznym na wyspie Bali.

Komentarz

Wieczór wspomnień o Odojewskim u Gombrowicza

poniedziałek, 25 marzec 2019 17:27 Autor
Muzeum im. Witolda Gombrowicza we Wsoli przypomniało twórczość zmarłego ponad dwa lata temu pisarza Włodzimierza Odojewskiego. O jego dokonaniach rozmawiały Anna Spólna i Magdalena Rabizo-Birek.

Komentarz

Fotograficzny „Mocny Punkt” w Łaźni

poniedziałek, 25 marzec 2019 17:18 Autor
Stowarzyszenie Twórców Fotoklub RP Region Radomski zaprosiło sympatyków sztuki na wystawę „Mocny Punkt”. Ekspozycję można oglądać w Radomskim Klubie Środowisk Twórczych i Galerii Łaźnia.

Komentarz

Anwil Włocławek to mistrz Polski, W Radomiu już po raz 14. odbył się w Domu Kultury „Idalin” Turniej Tańca Breakdance “Radomskie Dwójki”. Rywalizowano w trzech kategoriach wiekowych.

Komentarz

dami24 poleca

Pochmurno

-2°C

Radom

Pochmurno

Wilgotność: 74%

Wiatr: 30.58 km/h

  • dziś

    Śnieg 0°C -2°C

  • jutro

    Przewaga chmur 0°C -5°C

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej