Dzisiaj jest: 25 Listopada 2017    |    Dziś imieniny obchodzą: Katarzyna, Erazm, Klemens

Niedosyt z obu stron

niedziela, 15 październik 2017 13:49
Dział: Sport
Autor

W końcówce spotkania Radomiak – ŁKS w rolach głównych wystąpili kibice obu drużyn. Apele spikera zawodów o przestrzeganie przepisów nie odniosły skutku.

Wspomniane przepisy zakazują efektów pirotechnicznych podczas imprez masowych. Zamieszanie było tak duże, że część kibiców nie zauważyła nawet wyrównującego gola dla ŁKS. Spotkanie dwóch zespołów z czołówki II ligi było ciekawym, stojącym na wysokim poziomie widowiskiem.
- Mogliśmy prowadzić w pierwszej połowy. Zmarnowaliśmy idealną okazję – stwierdził Jacek Janowski, trener ŁKS.
Pierwsza połowa była wyrównana. Raz jedna, raz druga drużyna miała inicjatywę. Radomiak nie mógł jednak odnaleźć właściwego rytmu w ofensywie.
- Atakowaliśmy skrzydłami, to miało napędzać naszą ofensywę – zapewnił Jerzy Cyrak, trener Radomiaka.
Po zmianie stron Radomiak ruszył do ataku. „Zieloni” dominowali, grali szybko i pomysłowo. W 52 minucie gospodarze objęli prowadzenie. A potem nadal rządzili na boisku. Zespół ŁKS mądrze się jednak bronił.
- Po zmianie stron Radomiak zdobył gola, to go uskrzydliło. Zdołaliśmy wyrównać, ale liczyliśmy na więcej – powiedział Jacek Janowski.
Goście zdołali uratować remis, mecz zakończył się wynikiem 1:1, ale bliżej wygranej był Radomiak. Wiele akcji „zielonych” z drugiej połowy mogło się podobać.
- Chciałbym, aby zawsze Radomiak grał tak, jak w końcówce pierwszej połowy i w drugiej części meczu - zaznaczył Jerzy Cyrak.
W następnej kolejce spotkań Radomiak zagra na wyjeździe z Olimpią Elbląg.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
TV Dami

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

• Broń straciła fotel lidera

Piłkarze Broni mieli w tym tygodniu zdobyć Puchar Polski na szczeblu okręgu i obronić pozycję lidera IV ligi. Tylko pierwsze z tych zadań wykonali podopieczni trenera Artura Kupca.

• Radomiak podejmie Wartę Poznań

Hit rundy II ligi na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radomiu. W niedzielę wicelider tabeli zmierzy się z liderem. Radomiak podejmie Wartę Poznań.

• Broń wygrała w Mszczonowie

Trwa dobra passa radomskiej Broni. Po zwycięstwie nad Pilicą Białobrzegi tym razem podopieczni trenera Artura Kupca pokonali na wyjeździe Mszczonowiankę Mszczonów.

• Czwórka wygrywa w Górznie

Radomska Czwórka odniosła drugie zwycięstwo w rozgrywkach ekstraligi. Podopieczne trenera Wojciecha Pawłowskiego pokonały na wyjeździe Unifreeze Górzno 1:0.