Dzisiaj jest: 16 Lipca 2018    |    Dziś imieniny obchodzą: Maria, Stefan, Eustachy

Rosa przegrała, ale klęski nie było

czwartek, 14 grudzień 2017 14:53
Dział: Sport
Autor

Rosa robiła co mogła, prowadziła nawet po dwóch kwartach, ale przegrała wyjazdowy mecz Ligi Mistrzów z niemieckim Medi Bayreuth. W I rundzie radomianie przegrali u siebie z tym zespołem 17 punktami.

Rewanż też zapowiadał się na wysokie zwycięstwo ekipy z Bayreuth. Pierwsza kwarta potwierdziła te przewidywania,. Niemiecka drużyna wygrała 27:16. Niespodziewanie w drugiej kwarcie radomianie uzyskali przewagę. Rosa poprawiła obronę, a akcje ofensywne pokazały, jak duże możliwości ma zespól z Radomia. Podopieczni trenera Wojciecha Kamińskiego prowadzili po dwóch kwartach 48:46. Decydująca okazała się trzecia kwarta. Wygrali ją koszykarze z Bayreuth i nie oddali przewagi do końca spotkania. Radomianie walczyli do końca. Dzięki temu zmniejszyli rozmiary porażki. Rosa przegrała mecz 85:90.