Dzisiaj jest: 19 Stycznia 2018    |    Dziś imieniny obchodzą: Marta, Henryk, Mariusz

Rosa wypunktowała Stal

niedziela, 17 grudzień 2017 13:08
Dział: Sport
Autor

Koszykarze Rosy Radom wygrali wyjazdowy mecz Polskiej Ligi Koszykówki ze Stalą Ostrów Wielkopolski 96:80. Goście rozpoczęli w kapitalnym stylu.

Radomianie wygrali pierwszą kwartę 29:15. Niestety, w drugiej części meczu role się odwróciły. Stal niemal odrobiła straty. Zacięta walka trwała w trzeciej kwarcie. Goście przetrzymali napór ostrowian i w czwartej części spotkania znów przejęli inicjatywę. Radomianie wygrali ostatnią odsłonę widowiska 26:14. Najwięcej punktów dla radomskiego zespołu zdobył Czech Patrik Auda. Uzyskał on 21 punktów.