Dzisiaj jest: 21 Maja 2018    |    Dziś imieniny obchodzą: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin

Rosa złamała Stal

poniedziałek, 15 styczeń 2018 15:12
Dział: Sport
Autor

Rosa Radom pokonała Stal Ostrów Wielkopolski w meczu Energa Basket Ligi. Pierwsza kwarta należała jednak do gości. Stal wygrała ją 23:16. W drugiej części spotkania Stal powiększyła przewagę do 11 punktów.

Wielkie emocje przeżyli kibice po zmianie stron. Rosa uszczelniła obronę, a w ataku była wreszcie skuteczna. Radomianie nie tylko odrobili stratę, ale zaczęli budować przewagę. Rosa wygrała trzecią kwartę 23:12. W czwartej też była zdecydowanie lepsza i wygrała całe spotkanie 80:74.