Dzisiaj jest: 21 Maja 2018    |    Dziś imieniny obchodzą: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin

Uniwersytet na tarczy

środa, 18 kwiecień 2018 15:52
Dział: Sport
Autor

Szczypiorniści Uniwersytetu Radom przegrali we własnej hali z wiceliderem I ligi SPR PWSZ Tarnów. Początek meczu zapowiadał klęskę gospodarzy. Po 20 minutach spotkania Uniwersytet przegrywał 3:10. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 14:7 dla ekipy z Tarnowa. Po zmianie stron radomianie nie ustępowali już tak wyraźnie wiceliderowi. Zespół z Tarnowa zwyciężył 32:25.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Paweł Sochalski

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

• Cztery bramki Radomiaka

Radomiak wygrał z Olimpia Elbląg i nadal walczy o miejsce w pierwszej trójce II ligi. „Zieloni” pokazali dobrą dyspozycję i skuteczność. To ważne przed kolejnym meczem, w którym radomianie zmierzą się z Wartą Poznań.

• Lekcja od lidera

Trwa seria porażek radomskich szczypiornistów. Tradycyjnie podopieczni trenera Mariusza Greli mieli niewiele do powiedzenia przed własną publicznością.

• Uniwersytet zagra z liderem

5 ofert wpłynęło na przetarg na przebudowę alei Wojska Polskiego, ulicy Zwolińskiego, ronda Popiełuszki i części ulicy Żółkiewskiego. Niestety wszystkie nadesłane oferty są za drogie od kwoty jaką na te inwestycję ma Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji.

• Uniwersytet zagra w Końskich

Dopiero we wtorek odbędzie się wyjazdowy mecz Uniwersytetu Radom z KSSPR Końskie. W weekend hala w Końskich była zajęta, bo odbywały się tam krajowe zawody młodzików.