Dzisiaj jest: 21 Maja 2019    |    Dziś imieniny obchodzą: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin

Energia dała lekcję Broni

niedziela, 04 październik 2015 16:28
Dział: Sport
Autor

Drużyny z naszego regionu grają w kratkę. Tym razem Broń przegrała, ale zwycięstwa odniosły Oskar Przysucha i Pilica Białobrzegi. Niestety, po reformie w lII lidze pozostanie tylko sześć lub siedem drużyn.

Piłkarze Broni nie mogą ustabilizować formy. Po zwycięstwie nad Pogonią Grodzisk Mazowiecki obniżyli loty i przegrali z ostatnią w tabeli Energią Kozienice. Radomianie stracili gola w pierwszej połowie z rzutu karnego. Na początku drugiej części meczu Energia podwyższyła na 2:0 i do końca spotkania miała przewagę. Wynik nie uległ już zmianie. Natomiast Pilica Białobrzegi wygrała u siebie 2:1 z Wartą Działoszyn. Z kolei Oskar Przysucha pokonał na własnym boisku Ursusa Warszawa 4:2, choć do przerwy przegrywał 0:2.

Etykiety
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Paweł Sochalski

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

• Radomiak zagra z Legią

Radomiak Radom zagra towarzysko z mistrzem Polski Legią Warszawa. To jeden z planowanej serii sparingów przed inauguracją nowego sezonu II ligi.

• Radomiak, czy Garbarnia?

Radomiak zremisował u siebie z Wisłą Puławy. Tylko jeden punkt zdobyła też Garbarnia Kraków i nadal nie wiadomo, kto zagra w barażu o miejsce w I lidze.

• Broń miała wolne, rywale tracili punkty

Drużyna Broni zachowała fotel lidera IV ligi. Stało się tak mimo, że radomianie nie rozegrali meczu z Energią. Boisko w Kozienicach nie nadawało się do gry po ulewie, jaka nawiedziła to miasto.