Dzisiaj jest: 20 Maja 2019    |    Dziś imieniny obchodzą: Aleksander, Bernardyn, Bazyli

Dreszczowiec w czwartym secie

poniedziałek, 09 marzec 2015 20:44
Dział: Sport
Autor

Cerrad Czarni zrobili pierwszy krok na drodze do wymarzonego piątego miejsca w PlusLidze. W pierwszej rundzie rywalizacji radomianie trafili na AZS Politechnika Warszawa.

Gospodarzem pierwszej potyczki byli siatkarze ze stolicy. Mecz lepiej rozpoczęli radomianie. Wykorzystali słabsze ataki rywala i wygrali seta do 17. Ale w kolejnej partii lepsi byli siatkarze AZS, którzy zwyciężyli 25:19. Trzeci set był wyrównany. Cerrad Czarni zwyciężyli 25:23. Najwięcej emocji dostarczył czwarty set. Radomianie prowadzili 23:20, a przy stanie 24:23 mieli piłkę meczową. Gospodarze obronili się, a potem trwała zacięta walka punkt za punkt. Cerrad Czarni wygrali tę wojnę nerwów 35:33 i cały mecz 3:1. Rewanż w sobotę w Radomiu.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
TV Dami

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

• Onico górą w Radomiu

Cerrad Czarni walczyli o ósme miejsce w tabeli PlusLigi, rywal Onico Warszawa o awans do fazy play-off. Mecz był emocjonującym widowiskiem.

• Emocje tylko w pierwszym secie

Siatkarze Cerrad Czarnych przegrali wyjazdowe spotkanie PlusLigi z Indykpolem AZS Olsztyn 0:3. Najwięcej walki było w pierwszym secie. Gospodarze wygrali go 27:25. Potem przewaga Indykpolu była już bardzo widoczna. Drugą partię olsztynianie wygrali 25:22. W trzecim secie radomianie sprawiali wrażenie pogodzonych z porażką. Robert Prygiel dał pograć zmiennikom, ale niewiele to pomogło Cerrad Czarnym. Indykpol zwyciężył 25:20. Po 26 kolejkach spotkań Cerrad Czarni są dziewiątym miejscu z dorobkiem 36 pkt.

• Indykpol kontra Cerrad Czarni

To będzie widowisko. Sympatyków siatkówki czekają wielkie emocje. Cerrad Czarni zagrają w niedzielę z Indykpolem AZS Olsztyn. Obie ekipy mają o co walczyć.

• Cerrad Czarni pokazali charakter

Siatkarze Cerrad Czarnych byli o krok od sensacji w wyjazdowym meczu PlusLigi ze Skrą Bełchatów. Radomianie przegrali pierwszego seta do 23. Ale potem w dwóch kolejnych partiach byli wyraźnie lepsi.