Dzisiaj jest: 18 Marca 2019    |    Dziś imieniny obchodzą: Anzelm, Cyryl, Edward

Z Cerrad Czarnych do kadry

sobota, 28 listopad 2015 14:52
Dział: Sport
Autor

Sukcesy to nie tylko zwycięstwa w lidze. To także powołania do kadry. Dobra gra Cerrad Czarnych nie uszła uwadze selekcjonera reprezentacji Polski Stpehane'a Antigi.

Dwóch siatkarzy Cerrad Czarnych Radom otrzymało powołanie do reprezentacji Polski na turniej kwalifikacyjny do Igrzysk Olimpijskich. Mowa o Arturze Szalpuku i Wojciechu Żalińskim. Obaj znaleźli się w tzw. szerokiej kadrze. Zgrupowanie reprezentacji potrwa od 21 grudnia do 2 stycznia. Turniej kwalifikacyjny odbędzie się w połowie stycznia w Berlinie.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Paweł Sochalski

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

• Radomka w odwrocie

Siatkarki E.Leclerc Radomki przegrały pierwszy mecz w rundzie play-off o piąte miejsce w I lidze. Podopieczne uległy na wyjeździe zespołowi PWSZ Jedynka Tarnów 0:3.

• Onico górą w Radomiu

Cerrad Czarni walczyli o ósme miejsce w tabeli PlusLigi, rywal Onico Warszawa o awans do fazy play-off. Mecz był emocjonującym widowiskiem.

• Zespół z Jedlińska gra o awans

Siatkarze SPS Radmot Jedlińsk walczą o awans do III ligi. Przedostatnia przeszkodą na drodze do celu był zespół Olimpijczyka Mszczonów. Zespół z Jedlińska był gospodarzem meczu, ale wygrał dopiero po pięciu setach.

• Radomka gra o piąte miejsce

Siatkarki E.Leclerc Radomki Radom wygrały po raz drugi we władnej hali z AZS Politechniki Śląskiej Gliwice. Radomianki zagrają o piąte miejsce w I lidze.