Dzisiaj jest: 17 Czerwca 2019    |    Dziś imieniny obchodzą: Albert, Laura, Adolf

Radomski piłkarz chce zostać misterem Polski!

czwartek, 08 czerwiec 2017 13:27
Dział: Sport
Autor  Jakub Kord, Łukasz Gregorczyk

Radomski piłkarz, Bartosz Krukowski, chce spełniać swoje marzenia. Były zawodnik Radomiaka i Broni Radom, a obecnie występujący w Oskarze Przysucha, 14 czerwca wystąpi w półfinałowym konkursie na Mistera Polski.

Kibice mogą pomóc mu w osiągnięciu sukcesu.

- Trzymać kciuki, to też się przyda, każde wsparcie jest ważne. Zachęcam do śledzenia relacji live na youtube, na kanale mister Poland. Wszystkie szczegóły podam jeszcze na swoich social-mediach. To jest też droga, którą możecie mnie wspierać – mówi Krukowski.

Start w konkursie na mistera to duże wyzwanie, które wymaga wielu wyrzeczeń.

- Wiadomo dbam o siebie. Prowadzę zdrowy tryb życia, uprawiam sporty. Chodzę na siłownię, trenuje piłkę nożną. Czyli tak naprawdę codzienne, normalne życie – podkreśla.

Na co dzień Bartosz Krukowski jest piłkarzem czwartoligowego Oskara Przysucha. Uprawianie sportu pomaga mu w realizacji innych pasji.

- Sam fakt, że gram całe życie w piłkę nożną, pomaga w utrzymaniu zdrowej sylwetki. Jestem przygotowany kondycyjnie i fizycznie. Dodatkowo mogę pokazać na scenie jakieś umiejętności piłkarskie, więc się zastanawiam czy nie wykorzystać tego w konkursie – dodaje Krukowski.

Półfinałowy konkurs na mistera Polski odbędzie się w hotelu Kolumna Park w Przygoniu k. Łodzi.

Oceń ten artykuł
(4 głosów)

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej