Dzisiaj jest: 21 Lipca 2017    |    Imieniny obchodzą: Andrzej, Wiktor, Daniel
Dariusz Osiej

Dariusz Osiej

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
piątek, 21 lipiec 2017 15:21

Metryki dostępne dla wszystkich

Diecezjalne archiwum ksiąg metrykalnych będzie dostępne dla wszystkich. To dzięki cyfryzacji zbiorów i otwarciu obiektu, które zostaną dofinansowane ze środków unijnych.

Komentarz

„Idźcie i głoście” – pod takim hasłem 6 sierpnia rozpocznie się 39. Piesza Pielgrzymka Diecezji Radomskiej na Jasną Górę. Zapisy do udziału w tegorocznej pielgrzymce w parafiach Radomia i Diecezji Radomskiej rozpoczną się w najbliższą niedzielę.

Komentarz

Zalane piwnice, połamane drzewa i uszkodzonych kilka domów. To efekt burzy z gradem, która w nocy przeszła nad Radomiem i powiatem radomskim. Straż pożarna interweniowała kilkanaście razy.

Komentarz

czwartek, 20 lipiec 2017 15:53

O bezpieczeństwie na Air Show

W Miejskim Centrum Zarządzania Kryzysowego odbyło się kolejne spotkanie poświęcone między innymi bezpieczeństwu na terenie miasta i wokół lotniska podczas Air Show. O szczegółach mówi Rafał Czajkowski, sekretarz miasta.

Komentarz

środa, 19 lipiec 2017 15:43

Umowa na remont Ratusza podpisana

10,5 miliona złotych będzie kosztował remont Ratusza. Prace wykona firma Betonox Construction z Sopotu. Dziś została podpisana umowa. Remont ma potrwać do grudnia przyszłego roku.

Komentarz

Ministerstwo Finansów nie wyklucza możliwości wpisania do budżetu państwa na przyszły rok i kolejne lata przebudowy alei Wojska Polskiego. Ale wniosek dotyczący tej inwestycji musi złożyć wojewoda mazowiecki.

Komentarz

wtorek, 18 lipiec 2017 15:19

Nielegalna plantacja zlikwidowana

Ponad 100 kg suszu marihuany o wartości ok. 7 mln. złotych zabezpieczyli mazowieccy policjanci podczas akcji likwidacji plantacji konopi indyjskich pod Przytykiem. O szczegółach mówi nadkomisarz Alicja Śledziona z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu.

Komentarz

wtorek, 18 lipiec 2017 15:13

Przebudowa skrzyżowania zakończona

Dobiegła końca przebudowa jednego z najruchliwszych skrzyżowań w Radomiu: ulic Narutowicza i Traugutta. Prace, które wykonała firma Interbud, kosztowały ponad 570 tysięcy złotych.

Komentarz

wtorek, 18 lipiec 2017 15:09

Jest program Air Show 2017

Ponad 100 samolotów i śmigłowców w pokazach dynamicznych i ponad 30 na wystawie statycznej. Biuro Organizacyjne Air Show 2017 opublikowało ramowy program sierpniowych pokazów.

Komentarz

65 pracowników jednej z radomskich firm - producenta napojów ewakuowali w poniedziałek rano strażacy. Na terenie firmy doszło do groźnego dla zdrowia wydzielania się oparów substancji kwasowej.

Komentarz

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE


Przewaga chmur

18°C

Radom

Przewaga chmur

Wilgotność: 92%

Wiatr: 11.27 km/h

  • dziś

    Miejscowe burze z piorunami 23°C 15°C

  • jutro

    Przewaga chmur 27°C 16°C