Dzisiaj jest: 16 Grudnia 2017    |    Dziś imieniny obchodzą: Albina, Zdzisław
Paweł Sochalski

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
piątek, 15 grudzień 2017 14:43

Broń remisuje przy stole

Mecz na szczycie II ligi tenisa stołowego kobiet. Broń Radom podejmowała SKTS Sochaczew. Prowadzące w tabeli radomianki obawiały się tego spotkania.

Komentarz

piątek, 15 grudzień 2017 14:39

Bowling w drużynie

Zakończyły się eliminacje zawodów bowlingowych z cyklu „Jesień 2017”. W finale 16 graczy utworzy cztery drużyny. Rywalizacja toczyć się będzie w wersji zespołowej.

Komentarz

czwartek, 14 grudzień 2017 16:12

Strażak-bohater z Kazanowa

Strażak z Kazanowa Michał Kupidura otrzymał od Marszałka Województwa Mazowieckiego tytuł Strażaka Miesiąca. To kolejne wyróżnienie dla wspomnianej jednostki ochotniczej straży pożarnej.

Komentarz

czwartek, 14 grudzień 2017 14:53

Rosa przegrała, ale klęski nie było

Rosa robiła co mogła, prowadziła nawet po dwóch kwartach, ale przegrała wyjazdowy mecz Ligi Mistrzów z niemieckim Medi Bayreuth. W I rundzie radomianie przegrali u siebie z tym zespołem 17 punktami.

Komentarz

środa, 13 grudzień 2017 15:06

Filip po operacji

Kiedy Cerrad Czarni będą mogli zagrać w pełnym składzie? Michał Filip, który doznał kontuzji podczas meczu PlusLigi z Cuprum Lubin. Początkowo wydawało się, że to podkręcenia stawu skokowego.