Dzisiaj jest: 21 Sierpnia 2017    |    Imieniny obchodzą: Joanna, Kazimiera, Franciszek
Robert Utkowski

Robert Utkowski

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Już ponad 5 tysięcy wniosków o wypłatę świadczenia 500+ przyjął radomski MOPS. To ponad 1/4 wniosków, jakich urząd się spodziewa. Wnioski będzie można składać w urzędzie także w sobotę, 19 sierpnia.

Komentarz

Wybrani zostali podwykonawcy, którzy wykonają dach na powstającej przy ulicy Struga hali widowiskowo-sportowej. Prace przy budowie dachu zaczną się we wrześniu.

poniedziałek, 14 sierpień 2017 15:02

Święto z ułanami. Skansen zaprasza

W Święto Wojska Polskiego, 15 sierpnia, Muzeum Wsi Radomskiej zaprasza na „Letni kurs historii”. W ramach imprezy m.in. barwne widowisko batalistyczne z udziałem grup rekonstrukcyjnych.

Komentarz

Ponad 80 milionów złotych kredytu weźmie Fabryka Broni w Banku Gospodarstwa Krajowego. Pieniądze potrzebne są na rozwój zakładu. W najbliższym czasie fabryka chce znacznie zwiększyć produkcję.

Komentarz

Dariusz Wójcik, przewodniczący Rady Miejskiej proponuje, żeby remont dachu na hali MOSiR przełożyć, bo teraz utrudni grę radomskim drużynom. MOSiR odpowiada, że to nie jest możliwe, bo w grę wchodzą pieniądze ministerstwa i unijne, które trzeba rozliczyć w tym roku

Komentarz

piątek, 11 sierpień 2017 16:10

W niedzielę w Jedlni Letnisko zlot mercedesów

Na zakończenie przypominamy jeszcze, że już w niedzielę w Jedlni Letnisko odbędzie się IV Radomski Zlot Miłośników Marki Mercedes – Benz. W sobotę mała zapowiedź tego zlotu – w Amfiteatrze.

Komentarz

Wojciech Bernat nie jest już wiceprzewodniczącym, ani członkiem radomskiej Nowoczesnej. Został wykreślony. Oficjalnym powodem jest to, że nie płacił składek. Ale W. Bernat uważa, że został usunięty, bo krytykował działania Nowoczesnej.

Komentarz

środa, 09 sierpień 2017 15:30

Archeologiczne badania przy Wałowej

Fragmenty ceramiki, w tym renesansowych kafli, zwierzęce kości i ornamentowe elementy budynków znaleźli archeolodzy badający teren między ulicą Wałowa a Bóżniczną. Badania jeszcze trwają.

Komentarz

poniedziałek, 07 sierpień 2017 15:18

W Hołdzie Fryderykowi Szopenowi

W Muzeum Oskara Kolberga w Przysusze otwarta została pierwsza z planowanych na sierpień wystaw poświęconych dwóm wielkim Polakom: Oskarowi Kolbergowi i Fryderykowi Szopenowi.

Komentarz

sobota, 05 sierpień 2017 15:02

Centrum Krwiodawstwa apeluje o krew

Mówiliśmy o tym na początku lipca, ponawiamy apel teraz, choć sytuacja poprawiła się. Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa apeluje o oddawania krwi. Najbardziej potrzebne są grupy minusowe.

Komentarz

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE


Przewaga chmur

17°C

Radom

Przewaga chmur

Wilgotność: 63%

Wiatr: 22.53 km/h

  • dziś

    Częściowe zachmurzenie 18°C 10°C

  • jutro

    Przewaga chmur 18°C 11°C