Dzisiaj jest: 16 Grudnia 2017    |    Dziś imieniny obchodzą: Albina, Zdzisław
Robert Utkowski

Robert Utkowski

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
środa, 13 grudzień 2017 15:54

W MOPS dostępne już wnioski PFRON

W Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej oraz na stronie ośrodka dostępne są już wnioski o dofinansowanie ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (PFRON) na rok 2018. Te wnioski przyjmowane będą od 2-go stycznia. .

Komentarz

wtorek, 12 grudzień 2017 16:44

Konsultują przebieg trasy S12

Rozpoczęły się konsultacje dotyczące przebiegu drogi ekspresowej S12 od Radomia do Puław. Firma, która ma opracować pierwsze dokumenty bierze pod uwagę trzy warianty trasy. Zdaniem władz miasta, dla Radomia najkorzystniejszy byłby ten przebiegający najbliżej nas.

Komentarz

wtorek, 12 grudzień 2017 16:36

Udana zbiórka dla schroniska

Dwa busy pełne karmy dla zwierząt, ciepłych koców, a także palet trafiły do radomskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt. To mikołajkowa akcja, jak co roku zorganizowana przez Stowarzyszenie Radomianie Razem

Komentarz

poniedziałek, 11 grudzień 2017 16:35

„Przyjaciele dzieciom”. Malowali bombki dla Kuby

Już po raz jedenasty znani radomianie malowali bombki w ramach akcji „Przyjaciele dzieciom”. Dochód ze sprzedaży świecidełek zostanie przeznaczony na leczenie walczącego z nowotworem Kuby.

Komentarz

Produkty za 27 tysięcy złotych otrzymał od sieci Rossmann radomski Ośrodek Interwencji Kryzysowej. To środki czystości, higieny osobistej, chemia gospodarcza, ale także produkty spożywcze dla dzieci.

Komentarz

piątek, 08 grudzień 2017 16:11

Koncert jazzowy u Gombrowicza

Muzeum Witolda Gombrowicza zaprasza na ostatnie już w tym roku wydarzenie kulturalne. Po serii spotkań literackich, teraz proponuje koncert jazzowy.

Komentarz

środa, 06 grudzień 2017 15:09

Nagroda Literacka wręczona

Monika Sznajderman, Łukasz Krzyżanowski i Mieczysław Szewczuk to tegoroczni laureaci Nagrody Literackiej Miasta Radomia. Nagroda wręczona została podczas 6 Targów Wydawnictw Regionalnych.

Komentarz

Rozpoczęły się 6 Radomskie Targi Wydawnictw Regionalnych. W tym roku bierze w nich udział ponad 30 wystawców. Do nagrody literackiej zgłoszono 45 książek.

Komentarz

wtorek, 05 grudzień 2017 15:39

Malowali bombki dla Kuby

W Publicznej Szkole Podstawowej nr 6 wszystkich połączyła akcja malowania bombek. Cel to zbiórka pieniędzy na pomoc dla chłopca z domu dziecka.

Komentarz

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej


Pochmurno

0°C

Radom

Pochmurno

Wilgotność: 97%

Wiatr: 22.53 km/h

  • dziś

    Pochmurno 2°C 0°C

  • jutro

    Przewaga chmur 1°C -2°C