Dzisiaj jest: 25 Maja 2017    |    Imieniny obchodzą: Grzegorz, Urban, Magda
Robert Utkowski

Robert Utkowski

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jest szansa na to, aby zespół klasztorny oo. Bernardynów uznany został za Pomnik Historii. Jeżeli się uda, radomski klasztor będzie jednym z trzech takich obiektów w województwie mazowieckim i jednym z 70 w Polsce.

Komentarz

150 osób, w tym dzielnicowi radomskiej policji i pracownicy socjalni MOPS-u wzięło udział w dawnym „medyku” w szkoleniu dotyczącym zasad udzielania pierwszej pomocy oraz sposobów radzenia sobie ze stresem.

Komentarz

Wojciech Skurkiewicz pisze do prokuratury i do ministra sprawiedliwości z prośbą o sprawdzenie, czy prezes spółki PKS Radom nie działa na niekorzyść tego przedsiębiorstwa. Prezes PKS nie zgadza się z zarzutami.

Komentarz

Ponad tysiąc osób – wolontariuszy, pracowników ośrodków wsparcia, sponsorów spotkało się w Muzeum Wsi Radomskiej na jubileuszy radomskiej Caritas. Caritas Diecezji Radomskiej obchodzi w tym roku jubileusz 25-lecia.

Komentarz

Dyplomy podziękowania oraz drobne upominki dostawali dziś kierowcy, którzy... byli uprzejmi dla innych. Organizatorzy akcji „Jestem uprzejmym kierowcą” przekonują, że na drodze pośpiech nie jest wskazany, a uprzejmość popłaca.

Komentarz

Caritas Diecezji Radomskiej obchodzi 25-lecie swojej działalności. Główne obchody jubileuszu odbędą się w czwartek w Muzeum Wsi Radomskiej.

Komentarz

Muzeum Witolda Gombrowicza we Wsoli zaprasza na Noc Muzeów. Jak zwykle w tej placówce, ta noc odbędzie się o dzień wcześniej – 19 maja, w piątek. W tym roku program zbudowany został wokół tematyki przekładu literackiego. I w tym duchu m.in. - na początek wystąpi zespół Dylan.pl

Komentarz

W sobotę, 13 maja, powołany został komitet Budowy Pomnika Radomskiego Czerwca '76. W jego skład weszli m.in. przedstawiciele Stowarzyszenia Radomski Czerwiec 76, Solidarności, artyści i przedsiębiorcy.

Komentarz

Blisko 150 odblasków rozdali przedstawiciele Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego, policji i urzędu Marszałkowskiego w szkole w Jaworze Soleckim.

Komentarz

Dwie martwe osoby znaleziono w piątek wieczorem w jednym z mieszkań na osiedlu Gołębiów 2 w Radomiu. Czynności w tej sprawie prowadzi policja pod nadzorem prokuratury. Organy ścigania na razie nie ujawniają więcej szczegółów..

 92

 

Komentarz

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE


Pochmurno

11°C

Radom

Pochmurno

Wilgotność: 100%

Wiatr: 11.27 km/h

  • dziś

    Miejscowe opady 18°C 11°C

  • jutro

    Częściowe zachmurzenie 19°C 10°C