Dzisiaj jest: 20 Lutego 2019    |    Dziś imieniny obchodzą: Leon, Ludmiła, Eustachy
Dariusz Osiej

Dariusz Osiej

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

13 zastępów państwowej i ochotniczej straży pożarnej gasiło pożar murowano-drewnianego domu w Cerekwi koło Radomia. Do zdarzenia doszło we wtorek wieczorem.

Komentarz

Powodem jest uchylenie przez Regionalną Izbę Obrachunkową, uchwały dotyczącej budżetu, którą przyjęła Rady Miejskiej w Radomiu z 21 stycznia tego roku.

Komentarz

środa, 20 luty 2019 16:52

W Radomiu powstało nowe przedszkole

Nową placówkę przedszkolną przy ul. Starokrakowskiej w Radomiu otworzyło Stowarzyszenie „Karuzlea”. Inwestycja otrzymała unijne dofinansowanie. Przedszkole może pochwalić się komfortowo wyposażonymi salami oraz nowoczesnym sprzętem do terapii.

Komentarz

Stowarzyszenie „Młyńska” Verum Bonum Pulchrum zaprasza na nowy cykl spotkań dyskusyjnych w duchu chrześcijańskim - „Rozmowy o...”. Pierwsze spotkanie, które odbędzie się w czwartek 21 lutego dotyczyć będzie cierpnienia i miłości.

Komentarz

Już po raz drugi Fundacja Droga Życia zorganizuje w Radomiu Śniadanie Wielkanocne dla osób samotnych. Na Śniadanie Wielkanocne dla kilkuset osób fundacja zaprasza w pierwszy dzień świąt czyli 21 kwietnia.

Komentarz

W Radomiu i powiecie radomskim stwierdzono 9 przypadków zachorowania na odrę. Cztery osoby – w tym dwoje dzieci - przebywają na oddziale zakaźnym Radomskiego Szpitala Specjalistycznego.

Komentarz

W Radomiu zawiązał się Społeczny Komitet Ratowania Parku Kulturowego Stary Radom. Społecznicy protestują przeciwko planowanej budowie przy Starym Ogrodzie, Radomskiego Centrum Kultury. Domagają się, aby miasto zmieniło lokalizację inwestycji.

Komentarz

Wkrótce rozpocznie się remont sali gimnastycznej w Zespole Szkół Zawodowych im. Hubala w Radomiu Przetarg na wykonanie prac wygrała firma WBM Inwestycje Bartosz Wencel. Koszt prac to 380 tysięcy złotych.

Komentarz

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji informuje, że od środy 20 lutego, lodowisko przy ulicy Narutowicza zostanie zamknięte. Wszystkiemu winna pogoda.

Komentarz

Do groźnie wyglądającej kolizji doszło w poniedziałek około południa na ulicy Szarych Szeregów. W tył autobusu komunikacji miejskiej uderzył TIR. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Komentarz

dami24 poleca

Pochmurno

-2°C

Radom

Pochmurno

Wilgotność: 74%

Wiatr: 30.58 km/h

  • dziś

    Śnieg 0°C -2°C

  • jutro

    Przewaga chmur 0°C -5°C

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej