Dzisiaj jest: 16 Stycznia 2019    |    Dziś imieniny obchodzą: Marceli, Włodzimierz, Bernard
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 32.

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 38.

INFOBIZNES
Dariusz Osiej

Dariusz Osiej

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
wtorek, 15 styczeń 2019 17:20

To zbieg niefortunnych okoliczności

To był dla wielu kierowców koszmarny powrót do domu. W poniedziałkowe popołudnie, ulice w Radomiu w ciągu kilku minut zamieniły się w lodowiska. Powodem było nagłe załamanie się pogody i korki, które utrudniły pracę pługopiaskarkom.

Komentarz

Ponad 383 tysiące złotych udało się zebrać w niedzielę podczas kwesty i z części licytacji w Radomiu podczas 27 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To kwota o blisko 50 tysięcy złotych większa niż rok temu. Ale wszystko blednie w obliczu dramatu jaki rozegrał się w trakcie finału WOŚP w Gdańsku.

Komentarz

poniedziałek, 14 styczeń 2019 17:44

Radomska Caritas pomoże pogorzelcom z Orońska

Caritas Diecezji Radomskiej uruchomiła specjalne konto, na które mogą wpłacać pieniądze ci wszyscy, którzy chcieliby pomóc rodzinie państwa Stańczyków z Orońska. Rodzina Stańczyków straciła dom w wyniku pożaru. Na szczęście nikt w pożarze nie ucierpiał.

Komentarz

piątek, 11 styczeń 2019 17:13

WOŚP zagra 13 stycznia

Koncerty radomskich zespołów i gwizdy wieczoru Reni Jusis, aukcje, bieg „Policz się z cukrzycą” i światełko do nieba w postaci ognistego show. Tak w dużym skrócie przedstawia się program niedzielnego radomskiego 27 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Partnerem medialnym jest Radomska Grupa Mediowa.

Komentarz

piątek, 11 styczeń 2019 17:11

Inspektor przypomina

Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego w Radomiu przypomina właścicielom i zarządcom budynków obowiązku odśnieżania dachów w czasie zimy.

Komentarz

czwartek, 10 styczeń 2019 17:11

WUP chce zwolnienia radnej PiS

Wojewódzki Sąd Administracyjny unieważnił uchwałę rady miejskiej, która w lipcu ubiegłego roku nie zgodziła się na zwolnienie z pracy radnej PiS Katarzyny Pastuszki-Chrobotowicz. Zwolnienia chciał i chce nadal Wojewódzki Urząd Pracy, który uznał, że Katarzyna Pastuszka-Chrobotowicz jako dyrektorka filii WUP-u w Radomiu złamała przepisy Ustawy o ograniczeniu działalności gospodarczej przez osoby pełniące funkcje publiczne.

Komentarz

czwartek, 10 styczeń 2019 17:10

Wandale niszczą przystanki w Radomiu

Prawie 41 tysięcy złotych kosztowało w ubiegłym roku usuwanie skutków dewastacji przystanków oraz infrastruktury przystankowej w Radomiu. MZDiK odnotował aż 112 takich przypadków.

Komentarz

czwartek, 10 styczeń 2019 17:08

Radomskie pogotowie wesprze WOŚP

Radomska Stacja Pogotowia Ratunkowego włączy się w zbiórkę pieniędzy podczas 27 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pracownicy pogotowia będą zbierać pieniądze na Placu Corazziego oraz w Ambulatorium.

Komentarz

18,5 tysiąca przedsiębiorców na Mazowszu w tym prawie 2 tysiące z Radomia i regionu, zgłosiło się do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych z deklaracją płacenia tzw. „małego ZUS-u”. Z „małego ZUS-u” mogą korzystać osoby, których przychód za ubiegły rok z działalności gospodarczej, prowadzonej przez cały ten rok, nie przekroczy trzydziestokrotności minimalnego wynagrodzenia.

Komentarz

środa, 09 styczeń 2019 17:05

Uwaga! Ślisko na radomskich ulicach

Od wtorku przez atak zimy mocno pogorszyły się na warunki na drogach i miejskich ulicach. Jest po prostu ślisko. Niestety nie wszyscy kierowcy chcą o tym pamiętać, zbytnio ufając swoim umiejętnościom.

Komentarz

Platforma TV Dami

Biznes i inwestycje

Pochmurno

-2°C

Radom

Pochmurno

Wilgotność: 74%

Wiatr: 30.58 km/h

  • dziś

    Śnieg 0°C -2°C

  • jutro

    Przewaga chmur 0°C -5°C

TV Dami ON-LINE

live

Transmisja obrad Rady Miejskiej


Platforma TV Dami