Dzisiaj jest: 25 Czerwca 2019    |    Dziś imieniny obchodzą: Dorota, Łucja, Wilhelm
INFOBIZNES
Dariusz Osiej

Dariusz Osiej

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Policja zatrzymała 28-letniego mieszkańca Radomia w związku z między innymi uszkodzeniem dwóch policyjnych radiowozów. Mężczyźnie grozi kara do pięciu lat więzienia.

Komentarz

Uwaga kierowcy. Od środy 19 czerwca każdy kto zarejestruje samochód w Wydziale Komunikacji Urzędu Miejskiego w Radomiu otrzyma komplet ramek pod tablice rejestracyjne z logo „Zaczęło się w Radomiu - Czerwic'76”.

Komentarz

Aspirant Paweł Olkowicz z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie oraz młodszy aspirant Karol Głogowski z Komendy Miejskiej Policji w Radomiu będą reprezentować Mazowiecką KWP w ogólnopolskim finale "Policjant Ruchu Drogowego 2019". Finał odbędzie się we wrześniu w Warszawie.

Komentarz

Inscenizacje wydarzeń historycznych, warsztaty, huk armat oraz gry i zabawy – tak w dużym skrócie oczywiście, wyglądał piknik historyczny „Radom Jagiellonów”, który odbył się na Skwerze Unii Radomsko-Wileńskiej i Rynku.

Komentarz

Prokuratura Rejonowa Radom-Zachód wszczęła postępowanie dotyczące psychicznego znęcania się nad dziećmi przez jedną z nauczycielek w Publicznym Przedszkolu nr 5 w Radomiu. Nauczycielka została odsunięta od pracy z dziećmi.

Komentarz

wtorek, 18 czerwiec 2019 17:19

Montują słupki na Placu Konstytucji 3 Maja

Na Placu Konstytucji 3 Maja trwa montaż słupków, które mają blokować wjazd samochodów na plac i tym samym uniemożliwić niszczenie nawierzchni placu. Koszt inwestycji to ponad 156 tysięcy złotych.

„Pod prąd...” - to tytuł wystawy, na którą zaprasza Muzeum im. Jacka Malczewskiego. Na wystawie prezentowane są dzieła artystów tworzących w II połowie XX wieku.

Komentarz

wtorek, 18 czerwiec 2019 17:16

Piknik Strażacki na Placu Corazziego

Tłumy radomian uczestniczyły w zorganizowanym już po raz trzynasty Pikniku Strażackim, który odbył się na Placu Corazziego. Radości najmłodszych mieszkańców Radomia nie było końca. Piknik miał także wymiar edukacyjny.

Komentarz

wtorek, 18 czerwiec 2019 17:14

Indianie powrócili na Ustronie

Ruszyła „Scena letnia” Miejskiego Ośrodka Kultury „Amfiteatr”. Inauguracja, którą był piknik indiański „Na tropie Indian” odbyła się na Ustroniu.

Komentarz

poniedziałek, 17 czerwiec 2019 17:43

Inspektor Tomasz Michułka odwołany

Inspektor Tomasz Michułka – po czterech latach – został odwołany przez Komendanta Głównego Policji ze stanowiska komendanta Mazowieckiej Policji.

Komentarz

Platforma TV Dami

Biznes i inwestycje

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej


Platforma TV Dami