Dzisiaj jest: 20 Czerwca 2019    |    Dziś imieniny obchodzą: Bogna, Florentyna, Rafał
INFOBIZNES
Dariusz Osiej

Dariusz Osiej

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
wtorek, 11 czerwiec 2019 17:34

Koparka uszkodziła gazociąg na Borkach

Blisko 40 osób w tym ponad 30-ro dzieci zostało ewakuowanych w związku z uszkodzeniem gazociągu przy ulicy Kijewskiej na Borkach. Gazociąg uszkodził operator koparki podczas robót ziemnych. O szczegółach zdarzenia mówi brygadier Bartosz Musiał, zastępca komendanta miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Radomiu.

Komentarz

wtorek, 11 czerwiec 2019 17:34

Brak ostrożności przyczyną wypadku

Dwie osoby zostały ranne w groźnie wyglądającym wypadku samochodowym, do którego doszło na skrzyżowaniu ulic Maratońskiej i Bulwarowej.

Komentarz

Siedem ofert wpłynęło na przetarg dotyczący budowy nowej sali gimnastycznej dla PSP nr 31 w Radomiu. Budowa nowej sali ma się rozpocząć jeszcze w tym roku.

Komentarz

wtorek, 11 czerwiec 2019 17:32

Radomianie wyjadą na Baltic Guard 2019

Dziesięcioosobowa grupa młodzieży ze szkół ZDZ im. 72 Pułku Piechoty w Radomiu, weźmie udział – jako jedyna ekipa z Polski - w międzynarodowym obozie szkoleniowym NATO „Balitc Guard”. Obóz został zorganizowany w Wielkiej Brytanii.

Komentarz

poniedziałek, 10 czerwiec 2019 17:03

Mateusz Strzelecki otrzymał stypendium Fulbrighta

Radomski muzyk Mateusz Strzelecki, nauczyciel w Zespole Szkół Muzycznych, otrzymał prestiżowe stypendium Fulbrighta, amerykańskiej Fundacji, której głównym celem jest wymiana naukowa i kulturalna pomiędzy Stanami Zjednoczonymi a Polską. W Polsce administratorem programu jest polsko-amerykańska Komisja Fulbrighta w Warszawie.

Komentarz

poniedziałek, 10 czerwiec 2019 17:02

IMiGW ostrzega przed upałami

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał 10 czerwca ostrzeżenie przed upałami dla wszystkich powiatów województwa mazowieckiego.

Komentarz

piątek, 07 czerwiec 2019 17:08

Groźny wypadek w Jedlance

Jedna osoba została ranna w groźnie wyglądającym wypadku samochodowych, do którego doszło przed południem na trasie numer 7 w okolicach Jedlanki.

Komentarz

Ogromne emocje towarzyszą planom budowy w Radomiu drugiego punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych. Drugi punkt ma powstać przy ulicy Wjazdowej. Przeciwko tej lokalizacji stanowczo protestują mieszkańcy Żakowic i Południa.

Komentarz

Poseł PiS Andrzej Kosztowniak przeprasza radomian za słowa, które wypowiedział podczas w czwartkowej porannej rozmowie Radia Rekord i TV Dami. Wypowiedź posła dotyczyła banerowej kampanii informacyjnej z wykorzystaniem wizerunków wiceprezydentów Karola Semika i Konrada Frysztaka i umieszczonej na autobusach komunikacji miejskiej.

Komentarz

piątek, 07 czerwiec 2019 17:03

Orliki odlecą do Dęblina

Już wkrótce – być może jeszcze w czerwcu – nastąpi przebazowanie radomskich Orlików z lotniska na Sadkowie do Dęblina. Przebazowanie ma związek między innymi z planowanym remontem pasa startowego na radomskim lotnisku.

Komentarz

Platforma TV Dami

Biznes i inwestycje

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej


Platforma TV Dami