Dzisiaj jest: 16 Grudnia 2018    |    Dziś imieniny obchodzą: Albina, Zdzisław
Dariusz Osiej

Dariusz Osiej

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

„Termin zakończenia przebudowy alei Wojska Polskiego nie jest zagrożony” - zapewnia Konrad Frysztak, wiceprezydent Radomia. W tym roku MZDiK – jako inwestor – wykorzysta z puli przeznaczonej na 2018 rok, czyli ponad 28 milionów złotych, nie cale 7 milionów.

Komentarz

piątek, 14 grudzień 2018 16:18

Licytacja bombek dla chorego Pawełka

W sobotę 15 grudnia w foyer sali koncertowej Radomskiej Orkiestry Kameralnej Urzędu Miejskiego, odbędzie się licytacja bombek pomalowanych przez znanych radomian. Licytacja odbędzie się w przerwie gwiazdkowego koncertu Kapeli ze Wsi Warszawa.

Komentarz

czwartek, 13 grudzień 2018 17:30

Sentymentalna wizyta po latach

Jest najstarszą żyjącą pracownicą Fabryki Broni w Radomiu. Pani Feliksa Niewiadomska ma 98 lat. Pracowała w Fabryce Broni przed wojną i w czasie niemieckiej okupacji. Współpracowała z podziemiem niepodległościowym. Po latach odwiedziła zakład i wzięła do rąk swojego ukochanego VIS-a.

Komentarz

czwartek, 13 grudzień 2018 17:27

Posłowie PO złożyli dużo poprawek do budżetu

Radomscy parlamentarzyści Platformy Obywatelskiej: Anna Maria Białkowska i Leszek Ruszczyk pochwalili się o złożonych przez siebie poprawkach do budżetu państwa a dotyczących Radomia i regionu. Radomscy posłowie PO mają świadomość, że zgłoszone przez nich poprawki mają bardzo małe szanse ich realizację.

Komentarz

czwartek, 13 grudzień 2018 17:22

„Elektrownia” zaprasza na kolejny wernisaż

„Malarstwo. 50 lat pracy twórczej” to tytuł jubileuszowej wystawy prac Krzysztofa Mańczyńskiego. Wernisaż odbędzie się w piątek w Mazowieckim Centrum Sztuki Współczesnej Elektrownia. Początek o godz. 18.

Komentarz

Pięć godzin obrad, słowne utarczki, personalne wycieczki, tłumaczenie wydatków miasta „fakturka po fakturce” i na koniec pełna zgoda radnych na emisję obligacji na kwotę ponad 25 milionów złotych. Tak wyglądała wtorkowa sesja Rady Miejskiej. Ale prezydent osiągnął swoje: będzie miał pieniądze na pokrycie deficytu budżetowego.

Komentarz

środa, 12 grudzień 2018 17:31

PiS bierze wszystko w Radzie Miejskiej

Prawo i Sprawiedliwość bierze wszystko w Radzie Miejskiej. A przynajmniej wszystkie komisje. Przewodniczącymi 13 komisji w Radzie Miejskiej zostało 13 radnych PiS.

Komentarz

wtorek, 11 grudzień 2018 16:55

Pracownicy sądów domagają się podwyżek

Od poniedziałku trwa paraliż polskiego wymiaru sprawiedliwości. Pracownicy administracyjni sądów, protokolanci oraz asystenci sędziów korzystają ze zwolnień lekarskich na masową skalę. W ten sposób walczą o obiecane wcześniej podwyżki.

Komentarz

wtorek, 11 grudzień 2018 16:55

Nad ulicą Osiedlową powstała druga kładka

Mieszkańcy osiedla Ustronie mogą już korzystać z nowej kładki dla pieszych nad ulicą Osiedlową. Właśnie zakończyła się jej przebudowa. Inwestycja kosztowała ponad jeden milion złotych.

Komentarz

poniedziałek, 10 grudzień 2018 16:57

Oddział Neonatologii ma nowy sprzęt

Oddział Neonatologii Radomskiego Szpitala Specjalistycznego, otrzymał nowy sprzęt medyczny dla noworodków. Sprzęt został zakupiony ze środków zebranych podczas IV Koncertu Charytatywnego.

Komentarz

dami24 poleca

Pochmurno

-1°C

Radom

Pochmurno

Wilgotność: 87%

Wiatr: 33.80 km/h

  • dziś

    Opady śniegu -1°C -3°C

  • jutro

    Przewaga chmur 0°C -4°C

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej