Dzisiaj jest: 23 Maja 2017    |    Imieniny obchodzą: Iwona, Michał, Dezyriusz
Agnieszka Mąkosa

Agnieszka Mąkosa

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Od lutego przyszłego roku zacznie działać w radomskim urzędzie miejskim e-administracja. Bez wychodzenia z domu będzie można na przykład opłacać podatki, składać deklaracje, wnioski i oświadczenia.

Komentarz

Blisko 30 tatuażystów prezentowało swoje umiejętności na 6. Tattoo Jam zorganizowanym w Radomiu. Wielu chętnych zdecydowało w tym dniu na wykonanie ozdoby. Boli? Musi boleć – mówią, ale też dodają, że to sztuka.

Komentarz

Placówka pocztowa nr 1 w Radomiu jest pierwszą w Polsce, w której dziś władze Poczty przywróciły godło. Przy tej okazji zapowiedziały, że w Radomiu przybędzie miejsc pracy. Poczta uruchamia tu centrum wideokodowania.

Komentarz

poniedziałek, 22 maj 2017 16:12

Nie spali. Zwiedzali. Udana Noc Muzeów

Ogromne zainteresowanie wzbudziła wystawa realizmu magicznego pod tytułem „Metamorfoza”. Sala w szkole plastycznej pękała w szwach. Zresztą nie tylko tu było tłoczno. Otwarcie wystawy wpisało się w Noc Muzeów. Radomianie nie spali. Zwiedzali.

Komentarz

Była to III edycja „Tygodnia na rzecz kariery” organizowanego przez Radomski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli. Gimnazjaliści mogli zapoznać się z ofertami szkół.

Komentarz

sobota, 20 maj 2017 16:04

Dylan.pl we Wsoli

Prawdziwe tłumy widzów przyjechały w piątek wieczorem do Muzeum Witolda Gombrowicza we Wsoli, żeby posłuchać piosenek Boba Dylana. Koncert odbył się w ramach Nocy Muzeów.

Komentarz

Resursa Obywatelska zaprezentowała film o zasłużonej nie tylko dla radomskiej oświaty Marii Gajl. Dokument nosi tytuł „Nauczycielka”. To jedna z pozycji cyklu „ Radomskie Portrety”.

Komentarz

„IRA gra nie tylko w moim mieście”. Taki tytuł nosił konkurs grafiki komputerowej, który zorganizował Zespół Szkół Elektronicznych. Uczestnicy mieli za zadanie zaprojektować okładkę płyty wspomnianej grupy.

Komentarz

O współpracy organizacji pozarządowych z samorządem i biznesem, o wyzwaniach i problemach mówili dziś eksperci w Radomiu podczas I Kongresu NGO.

Komentarz

Będą „Amerykańskie cztery pory roku”, ale też i Vivaldi i „Podróż w czasie”. Jutro odbędzie się przedostatni w tym sezonie artystycznym koncert Radomskiej Orkiestry Kameralnej.

Komentarz

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE


Przewaga chmur

21°C

Radom

Przewaga chmur

Wilgotność: 46%

Wiatr: 11.27 km/h

  • dziś

    Pochmurno 22°C 10°C

  • jutro

    Rain 18°C 12°C