Dzisiaj jest: 24 Sierpnia 2017    |    Imieniny obchodzą: Bartłomiej, Jerzy, Bartosz
Agnieszka Mąkosa

Agnieszka Mąkosa

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Choć Centra Informacji Turystycznej otwarte były od 9.00, to już po 6.00 ustawiały się dziś kolejki po darmowe wejściówki na Air Show. Ci, którzy przyszyli bardzo wcześnie bilety dostali, ale gros osób odeszło z kwitkiem.

Komentarz

Inscenizacja zestrzelenia amerykańskiego bombowca w Radomiu i pokaz filmu, koncert wojskowy, pokaz mody. To imprezy, które towarzyszyć będą tegorocznemu Air Show. Pierwsza odbędzie się już w piątek.

Komentarz

wtorek, 22 sierpień 2017 15:34

Przed Air Show. Orliki trenują

Zespół Akrobacyjny „Orlik” przeprowadził dziś rano trening w ramach przygotowań do pokazów Air Show, które już w ten weekend odbędą się na radomskim Sadkowie.

Komentarz

poniedziałek, 21 sierpień 2017 15:24

Po targach papryki. Zbiory dobre, ale cena za niska

W strugach deszczu, ale jednak w Centrum Dystrybucji i Przetwórstwa rolnego w Słowikowie odbyły się Ogólnopolskie Targi Papryki. Mimo wiosennych przymrozków, tegoroczne zbiory są dobre – mówili obecni na targach hodowcy. Problemem jest jednak cena.

Komentarz

poniedziałek, 21 sierpień 2017 15:21

Zabytkowe motocykle w Głowaczowie

Ponad 40 ekip z zabytkowymi motocyklami zjechało w ten weekend do Głowaczowa. Rajd zorganizowano po raz pierwszy. Cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem.

Komentarz

Pod koniec sierpnia przyszłego roku ma się zakończyć remont Placu Jagiellońskiego. Magistrat ogłosił właśnie przetarg na projekt i wykonanie modernizacji placu.

Komentarz

Będzie remont chodnika pomiędzy wyjściem z tunelu dworca, a ul. Kolejową. I bardzo dobrze – mówią mieszkańcy. Na ten remont czekają już długo, a stan chodnika jest fatalny.

Komentarz

piątek, 18 sierpień 2017 15:38

QFG szuka pracowników do radomskiego zakładu

Ponad 100 osób chce zatrudnić firma QFG do powstającej teraz w Radomiu ubojni. W przyszłym tygodniu radomski urząd pracy zorganizuje dwudniową giełdę pracy.

Komentarz

czwartek, 17 sierpień 2017 16:43

W 2021 roku nowa trasa S7 od Grójca do Warszawy

Dziś w Warszawie podpisano kontrakty na budowę odcinka trasy S7 pomiędzy Warszawą a Grójcem. Budowa ma się zakończyć w marcu 2021 roku.

Komentarz

czwartek, 17 sierpień 2017 16:40

Seniorzy korzystają z kart

Radomskie Karty Seniora coraz popularniejsze. Magistrat wydał już ok. 6,5 tysiąca tych kart. Urząd przypomina także seniorom o możliwości pobrania tzw. kopert życia.

Komentarz

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE


Częściowe zachmurzenie

9°C

Radom

Częściowe zachmurzenie

Wilgotność: 98%

Wiatr: 11.27 km/h

  • dziś

    Częściowe zachmurzenie 22°C 10°C

  • jutro

    Przewaga chmur 23°C 13°C