Dzisiaj jest: 17 Października 2017    |    Imieniny obchodzą: Lucyny, Małgorzaty, Wiktora
Agnieszka Mąkosa

Agnieszka Mąkosa

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
wtorek, 17 październik 2017 16:17

Wybuch gazu w Owadowie

Wybuch gazu w jednym z domów w miejscowości Owadów w gm. Jastrzębia. W budynku przebywały dwie osoby. 70-letnią kobietę z poparzeniami odwieziono od szpitala. Szczegóły - kpt. Konrad Neska, rzecznik straży pożarnej w Radomiu.

Komentarz

Kolejny raz radomska .Nowoczesna porusza temat remontu chodników w Radomiu. Przedstawiciele ugrupowania poinformowali o podpisach zebranych pod petycją do prezydenta w sprawie remontu chodników.

Komentarz

poniedziałek, 16 październik 2017 15:51

Samochody elektryczne zdobędą serca radomian?

Jak już się raz wsiądzie do samochodu elektrycznego, to potem do innego auta przesiadać się nie chce – twierdzi nauczyciel z radomskiego „elektronika”, który dziś, czyli pierwszego dnia XXIX Radomskich Dni Techniki prezentował auto napędzane energią słoneczną.

Komentarz

poniedziałek, 16 październik 2017 15:45

Nagrody dla nauczycieli od kuratorium

Ważne, żeby chciało się chcieć - mówi Anna Skrzynecka, nauczycielka z Wsoli, która dziś otrzymała Srebrny Krzyż za Zasługi. Dziś właśnie radomska delegatura kuratorium oświaty celebrowała w Radomiu Dzień Edukacji Narodowej.

Komentarz

środa, 11 październik 2017 16:31

Zmiany w radomskim PKS

Możliwe, że już w czwartek wybrany zostanie nowy prezes PKS w Radomiu. Nowy zarządzający będzie musiał zmierzyć się z niełatwą materią, bo sytuacja ekonomiczna spółki nie jest dobra, a konkurencja nie śpi.

Komentarz

środa, 11 październik 2017 16:23

40 lat Teatru Powszechnego w Radomiu

Najwięcej razy wystawiano „Zemstę” w reż. W. Kępczyńskiego. Największą liczbę widzów z kolei przyciągnęły „Szalone nożyczki”. Najdłuższy był z kolei „Król Lear”. Radomski Teatr Powszechny obchodzi 40. urodziny.

Komentarz

Utworzenie poradni geriatrycznej, Centrum Aktywności Seniorów, darmowe czujniki czadu. To niektóre założenia zaprezentowanego dziś przez władze miasta programu „Siła w seniorach”.

Komentarz

Od 1 października wiek emerytalny wynosi 60 lat dla kobiet i 65 lat dla mężczyzn. Wnioski można było składać od września. Z tej możliwości skorzystało wielu chętnych. Z terenu obsługiwanego przez radomski ZUS wpłynęło ok. 3,5 tysiąc wniosków.

Komentarz

poniedziałek, 09 październik 2017 15:15

Aukcja dla Zuzi. Prawie 60 obrazów na licytacji

Tym razem dla pięcioletniej Zuzi zorganizowano kolejną aukcję z cyklu „Tworzyć by pomagać”. Blisko 60 artystów przekazało swoje prace na licytację. Chętnych nie brakowało.

Komentarz

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE


 

Przewaga chmur

20°C

Radom

Przewaga chmur

Wilgotność: 65%

Wiatr: 17.70 km/h

  • dziś

    Słonecznie 22°C 10°C

  • jutro

    Częściowe zachmurzenie 20°C 10°C