Dzisiaj jest: 23 Maja 2017    |    Imieniny obchodzą: Iwona, Michał, Dezyriusz
Robert Utkowski

Robert Utkowski

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wojciech Skurkiewicz pisze do prokuratury i do ministra sprawiedliwości z prośbą o sprawdzenie, czy prezes spółki PKS Radom nie działa na niekorzyść tego przedsiębiorstwa. Prezes PKS nie zgadza się z zarzutami.

Komentarz

Ponad tysiąc osób – wolontariuszy, pracowników ośrodków wsparcia, sponsorów spotkało się w Muzeum Wsi Radomskiej na jubileuszy radomskiej Caritas. Caritas Diecezji Radomskiej obchodzi w tym roku jubileusz 25-lecia.

Komentarz

Dyplomy podziękowania oraz drobne upominki dostawali dziś kierowcy, którzy... byli uprzejmi dla innych. Organizatorzy akcji „Jestem uprzejmym kierowcą” przekonują, że na drodze pośpiech nie jest wskazany, a uprzejmość popłaca.

Komentarz

Caritas Diecezji Radomskiej obchodzi 25-lecie swojej działalności. Główne obchody jubileuszu odbędą się w czwartek w Muzeum Wsi Radomskiej.

Komentarz

Muzeum Witolda Gombrowicza we Wsoli zaprasza na Noc Muzeów. Jak zwykle w tej placówce, ta noc odbędzie się o dzień wcześniej – 19 maja, w piątek. W tym roku program zbudowany został wokół tematyki przekładu literackiego. I w tym duchu m.in. - na początek wystąpi zespół Dylan.pl

Komentarz

W sobotę, 13 maja, powołany został komitet Budowy Pomnika Radomskiego Czerwca '76. W jego skład weszli m.in. przedstawiciele Stowarzyszenia Radomski Czerwiec 76, Solidarności, artyści i przedsiębiorcy.

Komentarz

Blisko 150 odblasków rozdali przedstawiciele Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego, policji i urzędu Marszałkowskiego w szkole w Jaworze Soleckim.

Komentarz

Dwie martwe osoby znaleziono w piątek wieczorem w jednym z mieszkań na osiedlu Gołębiów 2 w Radomiu. Czynności w tej sprawie prowadzi policja pod nadzorem prokuratury. Organy ścigania na razie nie ujawniają więcej szczegółów..

 92

 

Komentarz

Przy hipermarkecie E'Leclerc otwarta została kolejna stacja bazowa Radomskiego Roweru Miejskiego. E'Leclerc jest pierwszą prywatną firmą, która włączyła się w system.

Komentarz

sobota, 06 maj 2017 15:58

Będzie nowa kładka na Ustroniu

Nowa kładka dla pieszych na osiedlu Ustronie powstanie do końca wakacji – deklarują władze miasta. Kładka powstanie na wysokości bloków Sandomierska 16 i 13. Obecna kładka jest w złym stanie technicznym.

Komentarz

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE


Przewaga chmur

21°C

Radom

Przewaga chmur

Wilgotność: 46%

Wiatr: 11.27 km/h

  • dziś

    Pochmurno 22°C 10°C

  • jutro

    Rain 18°C 12°C