Dzisiaj jest: 18 Grudnia 2017    |    Dziś imieniny obchodzą: Laura, Bogusław, Gracjan
Robert Utkowski

Robert Utkowski

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
poniedziałek, 18 grudzień 2017 16:53

Świąteczny weekend. Udana licytacja

Ponad 27 tysięcy złotych przyniosła licytacja bombek pomalowanych przez znanych radomian w ramach akcji Przyjaciele dzieciom. Akcja odbyła się po raz jedenasty. W tym roku dochód z niej przeznaczony jest na pomoc dla 13-letniego Kuby.

Komentarz

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego systematycznie odwiedza kolejne szkoły, rozdając uczniom odblaskowe elementy. Tym razem razem odwiedziliśmy Przysuchę i Wolę Taczowską.

Komentarz

Rozpoczyna się trzecia edycja Nagrody Literackiej im. Witolda Gombrowicza. Kandydatury już można zgłaszać. Te zgłoszenia przyjmowane będą do końca stycznia. Tegoroczną laureatką nagrody została Anna Cieplak.

Komentarz

środa, 13 grudzień 2017 15:54

W MOPS dostępne już wnioski PFRON

W Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej oraz na stronie ośrodka dostępne są już wnioski o dofinansowanie ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (PFRON) na rok 2018. Te wnioski przyjmowane będą od 2-go stycznia. .

Komentarz

wtorek, 12 grudzień 2017 16:44

Konsultują przebieg trasy S12

Rozpoczęły się konsultacje dotyczące przebiegu drogi ekspresowej S12 od Radomia do Puław. Firma, która ma opracować pierwsze dokumenty bierze pod uwagę trzy warianty trasy. Zdaniem władz miasta, dla Radomia najkorzystniejszy byłby ten przebiegający najbliżej nas.

Komentarz

wtorek, 12 grudzień 2017 16:36

Udana zbiórka dla schroniska

Dwa busy pełne karmy dla zwierząt, ciepłych koców, a także palet trafiły do radomskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt. To mikołajkowa akcja, jak co roku zorganizowana przez Stowarzyszenie Radomianie Razem

Komentarz

poniedziałek, 11 grudzień 2017 16:35

„Przyjaciele dzieciom”. Malowali bombki dla Kuby

Już po raz jedenasty znani radomianie malowali bombki w ramach akcji „Przyjaciele dzieciom”. Dochód ze sprzedaży świecidełek zostanie przeznaczony na leczenie walczącego z nowotworem Kuby.

Komentarz

Produkty za 27 tysięcy złotych otrzymał od sieci Rossmann radomski Ośrodek Interwencji Kryzysowej. To środki czystości, higieny osobistej, chemia gospodarcza, ale także produkty spożywcze dla dzieci.

Komentarz

piątek, 08 grudzień 2017 16:11

Koncert jazzowy u Gombrowicza

Muzeum Witolda Gombrowicza zaprasza na ostatnie już w tym roku wydarzenie kulturalne. Po serii spotkań literackich, teraz proponuje koncert jazzowy.

Komentarz

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej


Pochmurno

-1°C

Radom

Pochmurno

Wilgotność: 91%

Wiatr: 11.27 km/h

  • dziś

    Pochmurno 0°C -2°C

  • jutro

    Pochmurno -1°C -3°C