Dzisiaj jest: 18 Grudnia 2017    |    Dziś imieniny obchodzą: Laura, Bogusław, Gracjan
Dariusz Osiej

Dariusz Osiej

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Strażniczka miejska została ukarana naganą po wydarzeniach, do których doszło 24 czerwca na ulicy Żeromskiego. Była członkinią patrolu, który nie podjął wówczas interwencji. Dowódca tego patrolu stracił pracę, ale tę decyzję komendanta także uchylił Sąd.

Komentarz

Aż cztery osoby ucierpiały w piątek po południu w wypadkach na drogach Radomia i w okolicy. W Strzałkowie po zderzeniu Opla z VW 2 osoby zabrało pogotowie. W samym Radomiu do szpitali trafiło dwoje dzieci.

Komentarz

Ponad 8 tysięcy osób na terenie kraju zostało oszukanych przez grupę firm oferujących usługi telekomunikacyjne, telemedyczne i sprzedających energię elektryczną. Zarzut oszustwa i podrabiania dokumentów usłyszało 35 osób.

Komentarz

Szopkę w kościele ojców Bernardynów zna zapewne większość mieszkańców. Jest wyjątkowa, złożona z kilkuset elementów. W kościele trwa właśnie rozkładanie szopki.

Komentarz

Bakterię stwierdzono w wyrobach cukierniczych Piekarni Rzemieślniczej „Rustykalna”. Na razie nie wiadomo skąd bakteria salmonelli wzięła się ciastkach.

Komentarz

czwartek, 14 grudzień 2017 16:14

Przebudowa skrzyżowania później

Chodzi o skrzyżowanie ulic Wernera Mireckiego i Szarych Szeregów. Powodem przesunięcia terminu rozpoczęcia prac są – jak mówi MZDiK - zbliżające się święta Bożego Narodzenia.

Komentarz

Do zatrucia doszło w ubiegłym tygodniu. Hospitalizowano 14 osób. Sprawę bada radomski Sanepid. .

Komentarz

Członkowie Stowarzyszenia Osób Internowanych i Represjonowanych w Stanie Wojennym złożyli kwiaty pod pomnikiem Protestu Robotniczego Czerwiec '76. .

Komentarz

Radomscy parlamentarzyści PO nie mają wątpliwości: trzeba budować szeroką koalicję żeby odsunąć PiS od władzy. Kandydata tej partii na prezydenta Radomia i kandydatów na radnych poznamy w przyszłym roku.

Komentarz

Ponad 23 mln złotych otrzyma Radom na rewitalizację kamienicy Deskurów. Pieniądze pochodzą z funduszy unijnych i budżetu państwa. Umowę na dofinansowanie podpisali prezydent Radomia i wicemarszałek Mazowsza.

Komentarz

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej


Pochmurno

-1°C

Radom

Pochmurno

Wilgotność: 86%

Wiatr: 0.00 km/h

  • dziś

    Pochmurno 0°C -2°C

  • jutro

    Przewaga chmur -1°C -3°C