Dzisiaj jest: 23 Maja 2017    |    Imieniny obchodzą: Iwona, Michał, Dezyriusz
Dariusz Osiej

Dariusz Osiej

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
wtorek, 23 maj 2017 17:06

Umowa ze Sprint Air przedłużona

Linie Lotnicze Sprint Air nadal będą latać z radomskiego lotniska. Spółka Port Lotniczy Radom przedłużyła umowę z polskim przewoźnikiem do końca października. Siatka połączeń nie ulegnie zmianie.

Komentarz

Kukiz '15 krytykuje sposób realizacji Radomskiego Programu Drogowego. Według Jana Maniaka Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji manipuluje liczbami dotyczącymi radomskiego Programu Drogowego.

Komentarz

poniedziałek, 22 maj 2017 16:20

Fontanny nieczynne. Awaria

Na to, że fontanny nie działają zwrócili uwagę nasi telewidzowie. Okazuje się, że awarii uległa część pomp i dysz. Usterki – jak zapewnia Wydział Inwestycji Urzędu Miejskiego – zostaną usunięte w ramach gwarancji.

Komentarz

poniedziałek, 22 maj 2017 16:18

Carpe Diem nie zagra w Opolu

Radomska grupa Carpe Diem zrezygnowała z udziału w Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Powodem – jak informuje zespół – jest protest przeciwko wykluczaniu polskich artystów z festiwalu za ich przekonania polityczne.

Komentarz

poniedziałek, 22 maj 2017 16:16

We wtorek rozmowy o Air Show w Warszawie

Prezydent Radomia spotka się jutro w Warszawie z Dowódcą Generalnym Rodzajów Sił Zbrojnych. Tematem rozmów będzie organizacja w Radomiu Międzynarodowych Pokazów Lotniczych Air Show.

Komentarz

Policjanci z Ostrołęki wygrali mazowieckie eliminacje do Ogólnopolskich Zawodów Ratowników Policyjnych. Eliminacje odbyły się na ternie mazowieckiej komendy w Radomiu.

Komentarz

Radomska delegatura Mazowieckiego Konserwatora Zabytków nakazała wstrzymanie prac przy budowie murku obok Fary od strony ul. Grodzkiej. Zdaniem Marka Figla, kierownika radomskiej delegatury, prace nie są prowadzone zgodnie z dokumentacją.

Komentarz

43-letni motocyklista zginął w wypadku, do którego doszło w Hucie Mazowszańskiej koło Radomia. O szczegółach mówi Justyna Leszczyńska z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji.

Komentarz

czwartek, 18 maj 2017 16:30

Ekshumacja ciała kpt. Artura Ziętka

W czwartek w nocy na cmentarzu na Firleju ekshumowano ciało kapitana Artura Ziętka, nawigatora samolotu TU-154M, który 10 kwietnia 2010 roku rozbił się pod Smoleńskiem. Ekshumacja ma związek ze śledztwem, które w sprawie katastrofy rządowego samolotu prowadzi Prokuratura Krajowa.

Komentarz

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE


Przewaga chmur

21°C

Radom

Przewaga chmur

Wilgotność: 46%

Wiatr: 11.27 km/h

  • dziś

    Pochmurno 22°C 10°C

  • jutro

    Rain 18°C 12°C