Dzisiaj jest: 26 Czerwca 2017    |    Imieniny obchodzą: Paulina, Jan, Paweł
Dariusz Osiej

Dariusz Osiej

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nie ma pewności czy w Radomiu powstanie 1 z 17 brygad Wojsk Obrony Terytorialnej. Wciąż nie ma porozumienia odnośnie lokalizacji dowództwa radomskiej brygady.

Komentarz

piątek, 23 czerwiec 2017 16:44

Kompletnie pijany. Spowodował kolizję

Prawie 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu miał 53-letni mieszkaniec Kozienic, który dziś po południu spowodował zdarzenie drogowe na ulicy Struga. Na szczęście nikt nie zginął.

Komentarz

Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, w ciągu najbliższego tygodnia wojewoda wygasi mandat Rosława Witkowskiego. Ostatnio wojewoda poinformował ministra spraw wewnętrznych i administracji o konieczności wygaszenia mandatu.

Komentarz

Na terenie specjalnej strefy ekonomicznej przy ul. Wośnickiej wmurowano akt erekcyjny pod przyszłą halę centrum logistycznego firmy Stalgast. Docelowo pracę w nowym centrum ma znaleźć około 400 osób.

Komentarz

czwartek, 22 czerwiec 2017 16:14

Radomskie fontanny ponownie działają

Fontanny u zbiegu ulic Żeromskiego i Focha zostały uruchomione po awarii, do której doszło kilka miesięcy temu. Uszkodzeniu uległa część pomp i dysz. Usterki zostały usunięte w ramach gwarancji.

Komentarz

środa, 21 czerwiec 2017 16:09

Prawie 370 węglowych pieców do wymiany

Pieniądze na wymianę pochodzą z budżetu miasta. Na ten cel władze Radomia zarezerwowały półtora miliona złotych.

Komentarz

Ponad 12 tysięcy radomian wzięło udział w głosowaniu na projekty zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego na 2018 rok. Oficjalne wyniki będą znane do 14 lipca.

Komentarz

poniedziałek, 19 czerwiec 2017 16:51

Dziura do naprawy. Wiadukt do zbadania

Ok. 6 tygodni potrwa likwidacja dziury w wiadukcie na ul. Wojska Polskiego. MZDiK ma już gotowy program naprawczy. Stan techniczny wiaduktu sprawdzi wojewódzki inspektor nadzoru budowlanego.

Komentarz

Leszek Ruszczyk, poseł PO jest zaniepokojony stanem przygotowań do tegorocznych Międzynarodowych Pokazów Lotniczych Air Show 2017 oraz konfliktem na linii pracownicy - zarząd w Fabryce Broni

Komentarz

Magistrat przygotowuje się do przetargu na remont Placu Jagiellońskiego. Na ten cel zarezerwowano 4 mln złotych. W ramach inwestycji powstanie także przejście dla pieszych na wysokości Galerii Słonecznej.

Komentarz

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE


Przewaga chmur

23°C

Radom

Przewaga chmur

Wilgotność: 56%

Wiatr: 28.97 km/h

  • dziś

    Przewaga chmur 24°C 15°C

  • jutro

    Częściowe zachmurzenie 25°C 11°C