Dzisiaj jest: 17 Czerwca 2019    |    Dziś imieniny obchodzą: Albert, Laura, Adolf
Dariusz Osiej

Dariusz Osiej

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W woj. mazowieckim jest coraz bezpieczniej – twierdzi policja przy okazji podsumowania roku 2015. Spada liczba przestępstw, wypadków drogowych i pijanych kierowców.

Komentarz

sobota, 20 luty 2016 15:34

Chcą referendum ws. uchodźców

Ruch „Kukiz'15” mówi „STOP uchodźcom” i zbiera podpisy pod wnioskiem o referendum w sprawie przyjmowania imigrantów. Wokół idei referendum jednoczy się radykalna prawica.

Komentarz

piątek, 19 luty 2016 16:53

Szmuglerzy narkotyków zatrzymani

Trzech mieszkańców powiatu starachowickiego zatrzymali na lotnisku Chopina w Warszawie policjanci z Komendy Mazowieckiej w Radomiu. W domach zatrzymanych osób znaleziono blisko 4 kilogramy narkotyków.

Komentarz

piątek, 19 luty 2016 16:42

Tabor przestarzały. Będą nowe karetki

Dwie nowe karetki zakupi w tym roku radomskie pogotowie ratunkowe. Wymiana taboru jest konieczna bo posiadane przez pogotowie ambulanse starzeją się i są mocno eksploatowane.

Komentarz

6 stanowisk, na których będzie można strzelać z broni krótkiej i gładkolufowej będzie miała nowa strzelnica mazowieckiej policji. Obiekt jest już niemal gotowy.

Komentarz

wtorek, 16 luty 2016 16:18

Snajperzy dostaną broń z Radomia ?

Fabryka Broni w Radomiu pracuje nad snajperską wersją karabinka MSBS. W pracach – w roli konsultantów – biorą udział także przedstawiciele popularnej szkoły snajperów w Toruniu.

Komentarz

poniedziałek, 15 luty 2016 18:41

Wypadek koło Szydłowca. Nie żyją 2 osoby

Tragiczny wypadek samochodowy w miejscowości Barak koło Szydłowca. W wyniku zderzenia osobowego busa z samochodem ciężarowym zginęły dwie osoby, a dwie kolejne są w stanie ciężkim.

Komentarz

Podrobione kosmetyki i odzież o wartości ponad 6 milionów złotych znaleźli w zlikwidowanej hurtowni na terenie powiatu pruszkowskiego mazowieccy policjanci. Właściciel hurtowni handlował podróbkami w internecie.

Komentarz

Strona internetowa Urzędu Miejskiego w Radomiu nie jest w pełni przystosowana dla osób niepełnosprawnych. Takie są pokontrolne wnioski Najwyższej Izby Kontroli. Magistrat deklaruje, że jeszcze w tym roku rozpocznie modernizację strony.

Komentarz

Nowoczesna Ryszarda Petru krytykuje program PiS „500+”, który dziś przyjął Sejm. Radomscy przedstawiciele Nowoczesnej nazywają ten program absurdalnym i proponują alternatywne rozwiązania.

Komentarz

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej