Dzisiaj jest: 19 Czerwca 2019    |    Dziś imieniny obchodzą: Gerwazy, Protazy, Julianna
Dariusz Osiej

Dariusz Osiej

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Konsorcjum firm „Alstal” Grupa Budowlana i „AGB 2” odwołało się od rozstrzygniętego przetargu na budowę w Radomiu nowej hali widowiskowo-sportowej i stadionu piłkarskiego.

Komentarz

poniedziałek, 08 luty 2016 18:48

Kajetan Poznański poszukiwany listem gończym

Policja i Prokuratura Okręgowa w Warszawie poszukują Kajetana Poznańskiego, podejrzewanego o zamordowanie 30-letniej Katarzyny J. Do zabójstwa doszło najprawdopodobniej 3 lutego w Warszawie

Komentarz

poniedziałek, 08 luty 2016 18:44

Jakie zagrożenia na Mazowszu? Będzie mapa

Mazowiecka policja jako pierwsza komenda wojewódzka w Polsce, stworzyła mapę zagrożeń Mazowsza. Na mapie zostaną uwzględnione zagrożenia występujące nie tylko w województwie, ale także w powiatach i gminach Mazowsza.

Komentarz

Nie widać końca konfliktu w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Wierzbicy. Obie strony chcą powołania niezależnych mediatorów. Spór dotyczy podwyżki płac, jakiej domaga się cześć pracownic.

Komentarz

czwartek, 04 luty 2016 17:35

Groźna kolizja w strefie Tempo 30

Wymuszenie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną kolizji, do której doszło w środę wieczorem na skrzyżowaniu ulic H. Sienkiewicza i kardynała S. Wyszyńskiego. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Komentarz

czwartek, 04 luty 2016 17:22

Pożar i ewakuacja w galerii handlowej

8 jednostek straży pożarnej brało udział w środę wieczorem w akcji gaśniczej w Galerii Słonecznej. Zapaliła się instalacja elektryczna w jednym ze sklepów. Obsługa ewakuowała klientów. Pożar okazał się niegroźny.

Komentarz

Nie daj się oszukać „na wnuczka” i „na policjanta” - apelują radomska i mazowiecka policja. Apel jest aktualny, bo oszuści są wciąż aktywni i jak niestety także skuteczni.

Komentarz

Komenda Miejska Policji w Radomiu podsumowała rok 2015. Spadła ilości przestępstw, przede wszystkim tych o charakterze kryminalnym. Lepiej jest też w statystykach dotyczących bezpieczeństwa na drogach.

Komentarz

wtorek, 02 luty 2016 16:03

Szpital pożycza. Kolejny raz

8 milionów złotych pożyczy od miasta Radomski Szpital Specjalistyczny. Za te pieniądze szpital zapłaci m. in. za leki i prąd. Dyrektor szpitala Marek Pacyna nie ukrywa, że pożyczka nie rozwiąże problemu zadłużenia placówki.

Komentarz

wtorek, 02 luty 2016 15:58

Święto Matki Bożej Gromnicznej

Dobiegł końca okres Bożego Narodzenia. W kościele katolickim obchodzone jest Święto Ofiarowania Pańskiego, które w polskiej tradycji katolickiej znane jest jako święto Matki Bożej Gromnicznej.

Komentarz

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej