Dzisiaj jest: 25 Czerwca 2019    |    Dziś imieniny obchodzą: Dorota, Łucja, Wilhelm
Dariusz Osiej

Dariusz Osiej

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
czwartek, 14 styczeń 2016 16:57

Monitoring – podsumowanie roku 2015

Ponad 4200 zdarzeń zarejestrowały kamery monitoringu miejskiego w Radomiu w ubiegłym roku. Dzięki kamerom udało się zatrzymać na gorącym uczynku 40 sprawców przestępstw oraz ponad 2600 osób zakłócających porządek publiczny.

Komentarz

środa, 13 styczeń 2016 16:38

Konflikt w Wierzbicy już nie lokalny

Strajk pracownic Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wierzbicy będzie prowadziła Polska Federacja Związkowa Pracowników Socjalnych i Pomocy Społecznej. Pracownice domagają się podwyżki płac.

Komentarz

wtorek, 12 styczeń 2016 15:55

Konflikt w GOPS w Wierzbicy

Konflikt w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Wierzbicy. Kilka pracownic ośrodka rozpoczęło strajk. Chcą podwyżek płac. Kierowniczka GOPS i wójt Wierzbicy twierdzą, że strajk jest nielegalny, i że podwyżek nie będzie.

Komentarz

poniedziałek, 11 styczeń 2016 17:54

Port Lotniczy dostanie tereny pod rozbudowę

Starostwo Powiatowe przekaże spółce Port Lotniczy tereny sąsiadujące z lotniskiem, w tym m.in. 400 metrów drogi powiatowej prowadzącej do Gozdu. Te tereny potrzebne są na przedłużenie pasa startowego.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - relacja z Białobrzegów i Jedlińska

Komentarz

sobota, 09 styczeń 2016 14:28

Mniej wypadków na Mazowszu

Poprawia się stan bezpieczeństwa na drogach województwa Mazowieckiego. Tak wynika ze statystyk prowadzonych przez Komendę Wojewódzką Policji w Radomiu. Według mazowieckiej „drogówki” w roku 2015 odnotowano o ponad 160 wypadków mniej niż w roku 2014. Zginęło także mniej osób.

Komentarz

Starosta radomski nakazał zwrot części terenu u zbiegu ulic Struga i Zbrowskiego spadkobiercom właścicieli. Chodzi o 30 arów z prawie 2 hektarów gruntu, o które upomnieli się spadkobiercy.

Komentarz

piątek, 08 styczeń 2016 17:53

Marek Pacyna dyrektorem radomskiego szpitala

Marek Pacyna, do tej pory pełniący obowiązki dyrektora radomskiego szpitala od dziś jest dyrektorem. Kandydatura Marka Pacyny była jedną z pięciu, jakie rozpatrywała komisja konkursowa.

Komentarz

Dopiero w kwietniu będzie gotowy projekt i kosztorys przebudowy Placu Jagiellońskiego w Radomiu. Dokumentacja miała być gotowa jesienią ub. roku, ale magistrat zgodził się przedłużyć termin.

czwartek, 07 styczeń 2016 17:20

Tunel pod dworcem. PKP tłumaczy

Od kilku dni czynny jest tunel pod dworcem PKP. I są pierwsze uwagi dotyczące tego przejścia. Część osób zwraca uwagę na brak kilku elementów, które mogłyby ułatwić życie mieszkańcom i podróżnym.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej