Dzisiaj jest: 19 Kwietnia 2019    |    Dziś imieniny obchodzą: Adolf, Leon, Tymon
Dariusz Osiej

Dariusz Osiej

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
wtorek, 28 lipiec 2015 15:44

Kolejny Honorowy Obywatel?

Czy jezuita ojciec Hubert Czuma będzie 20 Honorowym Obywatelem Radomia? Wniosek o nadanie tego tytułu ojcu Czumie złoży na najbliższej sierpniowej sesji Rady Miejskiej je przewodniczący Dariusz Wójcik.

Komentarz

poniedziałek, 27 lipiec 2015 16:46

Ambicje wyborcze radomskiego PiS

5 mandatów poselskich i 2 senatorskie chce uzyskać w najbliższych wyborach parlamentarnych w Radomiu i regionie radomskim Prawo i Sprawiedliwość. Gotowa jest już lista alfabetyczna kandydatów.

Komentarz

poniedziałek, 27 lipiec 2015 16:40

Ogromne zainteresowanie „Kawką”

1 milion 700 tysięcy złotych otrzyma radomski magistrat w ramach programu „Kawka”, czyli dotacji do wymiany pieców węglowych na źródła proekologiczne. W planach jest wymiana 260 pieców.

Komentarz

piątek, 24 lipiec 2015 15:21

Będzie miejski konserwator przyrody

Radom będzie miał swojego ogrodnika. Nowe stanowisko miejskiego konserwatora przyrody powstanie w magistracie. Konkurs na to stanowisko zostanie ogłoszony w ciągu kilku tygodni.

Komentarz

Nie ma problemu wody, a zakaz jej wnoszenia jest podyktowany względami bezpieczeństwa” – twierdzi podpułkownik Artur Goławski, rzecznik Dowództwa Generalnego Rodzajów Sił Zbrojnych. To odpowiedź na krytykę zakazu wnoszenia butelek z wodą na teren lotniska podczas Air Show.

Komentarz

Polska Grupa Zbrojeniowa podpisała list intencyjny z amerykańską firmą Raytheon Company. Chodzi o współpracę w zakresie modernizacji technicznej polskich Sił Zbrojnych.

Komentarz

środa, 22 lipiec 2015 17:26

Ceny biletów do przyjęcia ?

Od 1 września do Rygi, a od 18 września do Pragi rozpoczną się regularne loty z lotniska w Radomiu. Zapytaliśmy radomian o ich opinię o proponowanych kierunkach i cenach biletów.

Komentarz

środa, 22 lipiec 2015 16:56

Święto Policji w Radomiu

Blisko 200 policjantek i policjantów otrzymało odznaczenia i awanse. Karol Szwalbe, komendant miejski, otrzymał złoty medal „Zasłużony Policjant”.

Komentarz

wtorek, 21 lipiec 2015 16:36

AWACS na Air Show?

Legendarny AWACS, czyli Lotniczy System Ostrzegania i Kontroli przyleci najprawdopodobniej do Radomia w sierpniu na Międzynarodowe Pokazy Lotnicze. Maszyna ma być dostępna dla publiczności.

Komentarz

poniedziałek, 20 lipiec 2015 18:00

„Kolesiostwo i nepotyzm” - KORWiN krytykuje

Przedstawiciele partii KORWiN w Radomiu zarzucają prezydentowi Radosławowi Witkowskiemu „kolesiostwo” i krytykują ostatnie zmiany personalne w radomskich spółkach miejskich.

Komentarz

dami24 poleca

Pochmurno

-2°C

Radom

Pochmurno

Wilgotność: 74%

Wiatr: 30.58 km/h

  • dziś

    Śnieg 0°C -2°C

  • jutro

    Przewaga chmur 0°C -5°C

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej