Dzisiaj jest: 25 Czerwca 2018    |    Dziś imieniny obchodzą: Dorota, Łucja, Wilhelm

Wiadomości

Ponad 825 milionów złotych będzie kosztował remont linii kolejowej numer 8 na odcinku Radom – Warka. PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. otrzymają na tę inwestycję dofinansowanie unijne w wysokości prawie 476 milionów złotych. Umowa na dofinansowanie remontu została podpisana w piątek w budynku radomskiego dworca PKP.

Komentarz

Informacje rozpoczynamy od programu wyborczego na najbliższe 5 lat prezydenta Radosława Witkowskiego, który jak wiadomo będzie ubiegał się o reelekcję w tegorocznych wyborach samorządowych. Program został przedstawiony na wspólnej konwencji Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej, która odbyła się w Mazowieckim Centrum Sztuki Współczesnej „Elektrownia. Obecnego prezydenta wspierała między innymi była premier…

Komentarz

W poniedziałek rozpoczną się Dni Radomia

piątek, 22 czerwiec 2018 17:10 Autor
W poniedziałek 25 czerwca rozpoczną się Dni Radomia. Program Dni jest bardzo bogaty. Organizatorem Dni Radomia jest Miejski Ośrodek Kultury Amfiteatr.

Komentarz

Po raz pierwszy w historii Polska dołącza do międzynarodowych ćwiczeń szkół mundurowych państw NATO, które odbędą się na Łotwie. Do programu zostały zaproszone tylko dwie szkoły z kraju, w tym Zakład Doskonalenia Zawodowego w Radomiu.

Komentarz

Już po raz siódmy Polskie Towarzystwo Schronisko Młodzieżowych i Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Jana Korczaka w Radomiu zorganizowali wspólnie integracyjny „rajd korczakowski”. Imprezę, która ma przed wszystkim – jak sama nazwa wskazuje - integrować dzieci z różnych środowisk.

Komentarz

W sobotę w Radomiu o medale Mistrzostw Polski walczyć będą zapaśnicy. Wielki apetyt na zwycięstwa mają radomscy atleci. Taka impreza dopiero po raz drugi odbędzie się w naszym mieście.

Komentarz

Biuro Organizacyjne Air Show 2018, przekazało darmowe bilety dla kilku domów dziecka z terenu Radomia. Międzynarodowe Pokazy Lotnicze z okazji 100-lecia polskiego lotnictwa wojskowego obejrzą dzięki temu wszyscy podopieczni tych placówek.

Komentarz

Nożownik był chory psychicznie ?

czwartek, 21 czerwiec 2018 17:29 Autor
Trwa śledztwo w sprawie nocnych ataków 43-letniego mieszkańca Radomia, który ranił 4 osoby i zdemolował sklep na jednej ze stacji benzynowych. Prokuratura otrzymała oświadczenie od rodziny mężczyzny, w którym rodzina informuje o stanie zdrowia psychicznego mężczyzny.

Komentarz

dami24 poleca

Pochmurno

17°C

Radom

Pochmurno

Wilgotność: 56%

Wiatr: 17.70 km/h

  • dziś

    Miejscowe burze z piorunami 18°C 10°C

  • jutro

    Miejscowe burze z piorunami 19°C 10°C

TV Dami ON-LINE


Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej