Dzisiaj jest: 23 Lutego 2018    |    Dziś imieniny obchodzą: Romana, Izabela, Damian

Wiadomości

25 sprawców przestępstw i 2,5 tysiąca osób, które popełniły różne wykroczenia zatrzymano w ubiegłym roku dzięki monitoringowi miejskiemu. Najmniej bezpiecznie jest w centrum Radomia i na dworcu.

Komentarz

Ferie z Czarnymi

wtorek, 23 styczeń 2018 16:27 Autor
W roli trenerów zawodnicy Cerrad Czarnych. W roli zawodników uczestnicy zajęć w ramach ferii. Były ćwiczenia, rozmowy i dobra zabawa. Cerrad Czarni zdobyli kolejnych fanów.

Komentarz

Tragiczny wypadek na Wojska Polskiego

poniedziałek, 22 styczeń 2018 15:35 Autor
37-letni mieszkaniec Radomia zmarł w wyniku wypadku samochodowego, do którego doszło w poniedziałek w al. Wojska Polskiego. Dwie inne osoby trafiły do szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Komentarz

Czworo radnych niezależnych zamierza powołać do życia własny klub. Stanie się to prawdopodobnie jeszcze w styczniu. Przewodniczącą klubu – jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie – ma zostać Katarzyna Pastuszka-Chrobotowicz.

Komentarz

PSL: jesteśmy zbulwersowani postawą radnych

poniedziałek, 22 styczeń 2018 15:32 Autor
Jesteśmy zbulwersowani postawą radnych, którzy nie korzystają z przywileju zgłaszania poprawek, a głosują przeciw budżetowi – mówi Józef Bakuła, szef radomskiego PSL.

Komentarz

Chcą pomagać Polonii na Ukrainie

poniedziałek, 22 styczeń 2018 15:21 Autor
Stowarzyszenie Kukiz '15 rozpoczyna zbiórkę darów i datków dla Polonii na Ukrainie. Przede wszystkim potrzebna jest żywność o długich terminach przydatności do spożycia i ciepła odzież.

Komentarz

W piątek wieczorem przedstawiciele prezydenta spotkali się z radnymi PiS i radnymi niezależnymi. Rozmawiali o budżecie miasta. Na razie konkretnych efektów spotkania brak, ale to krok w kierunku porozumienia.

Komentarz

dami24 poleca

Pochmurno

-7°C

Radom

Pochmurno

Wilgotność: 85%

Wiatr: 11.27 km/h

  • dziś

    Przewaga chmur -1°C -7°C

  • jutro

    Przewaga chmur -3°C -8°C

TV Dami ON-LINE


Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego