Dzisiaj jest: 25 Czerwca 2018    |    Dziś imieniny obchodzą: Dorota, Łucja, Wilhelm

Wiadomości

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 29 w Radomiu uczciła stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości. Młodzież szkolna przygotowała program artystyczny pt.: Szabla w ramach kampanii Wojewody Mazowieckiego "Mazowieckie - historia Niepodległości".

Komentarz

Pieśni patriotyczne w PSP nr 15

czwartek, 24 maj 2018 17:01 Autor
Konkurs Pieśni Patriotycznej w PSP 15 odbył się dopiero po raz trzeci. Ale w przyszłości impreza ma stać się radomską tradycją. Bo to dobra okazja do szerzenia patriotyzmu i szansa dla muzycznych talentów.

Komentarz

Jak podaje dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radomiu – wyniki próbek wody przeprowadzone przez radomski Sanepid potwierdziły, że jakość wody w basenach Orka i Delfin nie przekracza żadnych dozwolonych parametrów. Oba obiekty zostaną otwarte w czwartek, 24 maja.

Komentarz

Na oficjalnej stronie Prawa i Sprawiedliwości ogłoszono listę kandydatów na fotele prezydentów miast. W tym gronie znalazło się nazwisko Wojciecha Skurkiewicza, który wystartuje w wyborach w Radomiu.

Komentarz

W środę, 23 maja w pierwszej Bazie Lotnictwa Transportowego w Warszawie podpisano porozumienie w sprawie organizacji pokazów Air Show 2018. Dokument będzie określał szczegółowo warunki współpracy i wzajemne zobowiązania przy organizowaniu pokazów.

Komentarz

Skutki nawałnicy

środa, 23 maj 2018 17:48 Autor
Zalane ulice, połamane drzewa – to efekt kilkunastominutowej burzy z gradem, która przeszła nad Radomiem we wtorkowe popołudnie. Do niebezpiecznej sytuacji doszło na ulicy Struga gdzie silny wiatr połamał drzewo. Na szczęście nikt nie ucierpiał

Komentarz

Znamy finalistów Co Za Talent!

środa, 23 maj 2018 17:39 Autor
Znamy już pełna dwunastkę finalistów szóstej edycji konkursu Co Za Talent! W południe zakończyło się głosowanie sms na półfinalistów walczących o dwie „dzikie karty” i udział w wielkiej gali finałowej.

Komentarz

W Radomiu rywalizowali we wtorek uczestnicy Spartakiady Korczakowskiej. Były biegi, skoki, rzuty, a przede wszystkim olimpijska atmosfera. Imprezę zorganizował Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. Janusza Korczaka.

Komentarz

dami24 poleca

Niewielkie zachmurzenie

16°C

Radom

Niewielkie zachmurzenie

Wilgotność: 70%

Wiatr: 17.70 km/h

  • dziś

    Miejscowe burze z piorunami 18°C 10°C

  • jutro

    Miejscowe burze z piorunami 19°C 10°C

TV Dami ON-LINE


Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej